fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Antalya İmza Anadolu Lisesi

Özel Antalya İmza Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Antalya İmza Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Antalya İmza Anadolu Lisesi, başarılı ve dünyaya farklı açılardan bakabilen öğrenciler yetiştirmektedir. Kurum, öğrencilerinin başarısını artırmak adına birçok çalışma yürütmektedir. Branşında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilere yoğun ve kapsamlı bir eğitim programı uygulamaktadır. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de öğrencilerin başarısını artırmaya yönelik faaliyet yürütmektedir. Servis, öğrencilerle düzenli olarak görüşmekte ve eksik olduğu konuların belirlenmesine yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra öğrencilere yönelik motivasyon ve bilgi verici konuşmalar düzenlenmektedir. Üniversiteye geçiş sınavlarına hazırlanan öğrenciler bu sayede hem bilgilenmekte hem de motive olmaktadır. Özel Antalya İmza Anadolu Lisesi'nde yaz okulu uygulaması da bulunmaktadır. Bu uygulama sayesinde öğrenciler üniversite sınavına hazırlanmaya erkenden başlama fırsatı yakalamaktadır.
Kurum, sınav başarılarını olduğu kadar karakter gelişimlerini de önemsemektedir. Bu sebeple kurumda öğrencilere yönelik birçok sosyal aktivite gerçekleştirilmektedir. Okulda düzenlenen basketbol, futbol, binicilik kulübü ve voleybol aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Böylece öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin maksimum seviyeye çıkması ve okuldan aldıkları faydanın artması amaçlanmaktadır. Tiyatro, drama, gezi kulübü ve binicilik kulübü aktiviteleri ise öğrencilerin dünyaya farklı açılardan bakmalarını sağlamaktadır. Özel Antalya İmza Anadolu Lisesi'nin müzik kulübü ise öğrencilerin özellikle beğenisini toplamaktadır. Bu kulüp bünyesindeki aktivitelerle öğrencilerin ritim duygusu kazanmaları ve yeteneklerinin ortaya çıkması sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antalya İmza Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Kiziltoprak Mah. Aspendos Bul. No:35A, Muratpaşa/antalya
0 242 322 70** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum