fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Altın Kanatlar Anadolu Lisesi

Özel Altın Kanatlar Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Altın Kanatlar Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Altın Kanatlar Anadolu Lisesi, uçak bakım alanı ve kabin hizmetleri alanında eğitim vermektedir. Kurum, havacılık alanında uzun yılların getirdiği tecrübeyle hizmet vermektedir. Okul, öğrencilerine teknolojik ve yetkin bir eğitim ortamı sunmaktadır. Sınıflarda bulunan akıllı tahtalar sayesinde eğitimciler dersleri interaktif şekilde işleyebilmektedir. Bu sayede öğrencilerin işlenen konulara olan ilgisi ve başarı katsayıları artmaktadır. Kurumun futbol sahası ve spor alanı sayesinde öğrenciler fiziksel aktiviteler gerçekleştirmektedir. Okulun yemekhanesi ise öğrencilere hijyenik ve sağlıklı öğünler tüketme fırsatı sunmaktadır.
Özel Altın Kanatlar Anadolu Lisesi, öğrencilerinin karakter gelişimlerinin en üst seviyeye çıkmasını hedeflemektedir. Akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama ve bilişim kulübü aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Bu aktiviteler sayesinde problem çözme yetenekleri gelişen öğrencilerin aynı zamanda teknolojik gelişmelere hakim olması sağlanmaktadır. Okulda düzenlenen basketbol, futbol, voleybol ve masa tenisi aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Kurumun ekoloji ve izcilik kulübü aktiviteleri ise öğrencilerin doğayla iç içe olmalarını sağlayarak dünyayı daha iyi tanımalarına fırsat vermektedir. Özel Altın Kanatlar Anadolu Lisesi'nin yabancı dil kulübü, öğrencilerin yabancı dil eğitimini zenginleştirmektedir. Bu sayede öğrencilerin aldığı İngilizce ve Almanca dil eğitimi uygulamalı hale getirmektedir. Böylece öğrencilerin üniversiteye geçtiklerinde birden fazla dili aktif olarak konuşmaları sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Altın Kanatlar Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Güzeloba Mahallesi, Yaşar Sabutay Bulvarı, No: 81/a-B, Muratpaşa / Antalya
0 242 316 14** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum