fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Antalya Doruk Koleji Fen Lisesi

Özel Antalya Doruk Koleji Fen Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00

Özel Antalya Doruk Koleji Fen Lisesi Hakkında

Özel Antalya Doruk Koleji Fen Lisesi, öğrencilerinin düşünen, düşündüğünü aktarabilen ve güçlü iletişim becerilerine sahip bireyler olmasını hedeflemektedir. Sınıf mevcutları sınırlı tutulan okulda öğrencilerle birebir ilgilenme prensibi benimsenmektedir. Okul, psikolojik danışma ve rehberlik birimi işbirliği ile her öğrencinin kendini özel hissetmesini sağlamaktadır. Lise öğrencilerin üniversiteye geçiş sınavlarına hazırlandıkları, oldukça stresli bir dönemdir. Okulun rehberlik birimi bu süreçte öğrencilerin yanında olmakta ve onlara yol göstermektedir. Öğrenciler bu servisten hedef belirleme ve çalışma planı hazırlama konularında destek almaktadır.
Özel Antalya Doruk Koleji Fen Lisesi sahip olduğu fiziksel imkanlar ve gerçekleştirdiği aktivitelerle ön plana çıkmaktadır. Okulda bulunan futbol sahası, bahçe, oyun alanı ve spor alanı öğrencilerin fiziksel gelişimlerine katkıda bulunan aktivitelere imkan tanımaktadır. Bunun dışında sınıflarda bulunan akıllı tahtalar ve bilgisayar laboratuvarları öğrencilerin teknolojik bir eğitim ortamında öğrenim görmesini sağlamaktadır. Bu imkanlar öğretmenlere de dersleri ilgi çekici ve uygulamalı hale getirme fırsatı vermektedir. Özel Antalya Doruk Koleji Fen Lisesi'nin sanat atölyesi ve müzik odası ise öğrencilerin özellikle dikkatini çekmektedir. Öğrenciler bu alanlarda ilgi alanlarına uygun sanat dallarıyla ilgilenebilmekte ve yeteneklerini keşfedebilmektedir. Kurumda bunların yanı sıra akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktiviteler öğrencilerin zihinsel gelişimlerini desteklemekte ve eğitimden aldıkları faydayı maksimuma çıkarmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antalya Doruk Koleji Fen Lisesi İletişim Bilgileri

Topçular Mah. Aspendos Bul. Yiğitler Plaza Sitesi, No:153A, Muratpaşa / Antalya
0 242 248 26** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum