fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Fark Koleji Anadolu Lisesi

Özel Fark Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Fark Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Fark Koleji Anadolu Lisesi, öğrencilerini geniş fiziksel imkanları ve teknolojik eğitim ortamıyla karşılamaktadır. Okulda futbol sahası, kapalı spor salonu ve spor alanı öğrencilere sportif aktiviteler yapma imkanı vermektedir. Böylece öğrencilerin fiziksel olarak aktif kalması sağlanarak fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Kurumun fen ve bilgisayar laboratuvarlarında derslerde işlenen konularla alakalı uygulamalı faaliyetler gerçekleştirilmektedir. Böylece öğrencilerin konuları ezbere dayalı değil yaparak, yaşayarak ve keşfederek öğrenmeleri amaçlanmaktadır. Sınıflardaki akıllı tahtalar ise eğitimcilerin öğrencilerin derse olan ilgisini artırmasını ve dersleri interaktif olarak işlemesini sağlamaktadır. Özel Fark Koleji Anadolu Lisesi'nin müzik odasında öğrencilerin ilgi alanlarını keşfetmesini sağlayan aktiviteler düzenlenmektedir. Müzik odası sayesinde öğrenciler farklı enstrümanlarla vakit geçirerek yeteneklerini açığa çıkarma fırsatı bulmaktadır.
Kurum, öğrencilerinin üniversiteye geçiş sınavındaki başarılarını artırmaya yönelik çalışmalar yürütmektedir. Branşında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda onlara destek vermekte ve eksiksiz ilerlemelerini hedeflemektedir. Okulda bulunan hafta sonu eğitim sayesinde öğrenciler sınava hazırlık sürecinde avantajlı hale gelmektedir. Bu uygulamayla öğrenciler öğretmenlerinden birebir destek alma fırsatı bulmaktadır. Özel Fark Koleji Anadolu Lisesi'nin psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bu süreçte öğrencilerin başarısını artırmaya odaklanmaktadır. Öğrencilerle düzenli olarak görüşen servis motivasyon verici aktivitelerle de bu desteği çeşitlendirmektedir. Sınav stresi ve zaman yönetimi gibi konularda bilgilendirici aktiviteler düzenlenerek öğrencilerin aldığı fayda artırılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Fark Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

A. Hisar Mah. 4605. Sok. No:8, Manavgat / Antalya
0 242 746 56** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum