fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şefik Cüce Anadolu Lisesi

Özel Şefik Cüce Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Şefik Cüce Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Şefik Cüce Anadolu Lisesi, öğrencilerini yeniliğe açık ve topluma değer katacak bireyler haline getirmektedir. Kurum, eğitim alanındaki uzun yılların getirdiği tecrübesini gelecek nesillere aktarmayı amaçlamaktadır. Okul, öğrencilerini donanımlı eğitim vermeye imkan tanıyan fiziksel imkanlarıyla karşılamaktadır. Okulun kapalı spor salonu öğrencilerin fiziksel gelişimlerine katkı sağlayan sportif faaliyetlerine ev sahipliği etmektedir. Bu alan sayesinde öğrenciler fiziksel olarak aktif kalmakta ve sınav stresinden uzaklaşmaktadır. Okulun bilgisayar ve fen laboratuvarlarının yanı sıra sınıflarında bulunan akıllı tahtalar öğrencilerin teknolojik bir ortamda eğitim almasını sağlamaktadır.
Özel Şefik Cüce Anadolu Lisesi öğrencilerinin üniversiteye giriş sınavlarında hedeflerine ulaşmaları için gayret göstermektedir. Alanında uzman eğitimci kadrosu öğrencilerin ihtiyaç duydukları konularda hızlıca destek olmaktadır. Kurumun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bu sürecin sağlıklı yönetilmesine yardımcı olmaktadır. Öğrenciler bu servisten yararlanarak kendilerine hedef belirlemekte ve çalışma planı hazırlamaktadır. Ayrıca sınav stresiyle başa çıkma ve zaman yönetimi gibi konularda öğrenciler bilgilendirilerek yaşanabilecek problemlere karşı önlemler alınmaktadır. Özel Şefik Cüce Anadolu Lisesi, yaptığı rehberlik çalışmaları ve akademik kadrosunun verdiği destekle öğrencilerin okuldan aldıkları faydayı en üst seviyeye çıkarmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şefik Cüce Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Gebizli Mah. Termesos Cad. 1125/1. Sok. No:21, Muratpaşa / Antalya
0 242 222 02** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum