fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Serik Çözüm Akademi Anadolu Lisesi

Özel Serik Çözüm Akademi Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30

Özel Serik Çözüm Akademi Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Serik Çözüm Akademi Anadolu Lisesi; sürekli öğrenen, düşünen, üreten ve eleştirel düşünebilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, öğrencilerinin üniversiteye geçiş sınavlarındaki başarılarını artırmak için çeşitli şekillerde destek vermektedir. Alanında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilerin eksik oldukları konularda onlara destek vermektedir. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi, öğrencilerle düzenli olarak görüşmeler gerçekleştirmektedir. Böylece öğrencilerin akademik ilerlemeleri kayıt altına alınmakta ve eksik oldukları konular belirlenmektedir. Eğitimciler bu sayede öğrencilerin eksik oldukları konularda hızlıca destek verme fırsatı bulmaktadır. Kurum, bu çalışmalar sayesinde sınava hazırlanan öğrencilere her anlamda destek olmaktadır.
Özel Serik Çözüm Akademi Anadolu Lisesi, öğrencilerinin akademik başarısı kadar karakter gelişimlerine de önem vermektedir. Kurum, bu sebeple öğrencilere yönelik birçok sosyal aktivite düzenlenmektedir. Akıl ve zeka oyunları ve satranç faaliyetleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Bu aktivitelerle zihinsel olarak aktif olan öğrencilerin öğrenme süreçleri hızlanmaktadır. Okulda bu aktivitelerin yanı sıra robotik ve kodlama ve bilişim kulübü faaliyetleri yürütülmektedir. Bu aktiviteleri gerçekleştiren öğrenciler, teknolojik gelişmeleri yakından takip etme fırsatı bulmaktadır. Özel Serik Çözüm Akademi Anadolu Lisesi'nde sanatsal faaliyetlere de önem verilmektedir. Bu doğrultuda kurumda tiyatro, görsel sanatlar, drama, el sanatları, sinema ve piyano gibi aktiviteler gerçekleştirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Serik Çözüm Akademi Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Orta Mah. Belek Cad. No:58, Serik / Antalya
0 530 434 40** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum