fb
Onaylanmış Okul Profili

Karacabey Liseleri

Karacabey lise taban puanlarına ulaşarak tercihlerinizi kolayca yapın. Lise fiyatlarına, veli yorumlarına, fotoğraf galerilerine tek bir sayfa üzerinden erişin.

4 okul bulundu.
Özel Karacabey Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Karacabey / Şahinköy Mah.
Özel Karacabey Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Karacabey Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Özkocaman Tan Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Karacabey / Tabaklar Mah.
Özel Özkocaman Tan Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Özkocaman Tan Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Özkocaman Tan Eğitim Kurumları Fen Lisesi Özel Okul
Karacabey / Tabaklar Mah.
Özel Özkocaman Tan Eğitim Kurumları Fen Lisesi

Özel Özkocaman Tan Eğitim Kurumları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Karacabey Uğur Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Karacabey / Şahinköy Mah.
Özel Karacabey Uğur Okulları Fen Lisesi

Özel Karacabey Uğur Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:30

Karacabey Liseleri

Karacabey liseleri, çağın gerekliliklerine uygun olarak donattığı eğitim ortamlarında öğrencilerin bireysel farklılıklarını ön planda tutarak kaliteli bir eğitim imkanı sunmaktadır. Her öğrencinin ilgili ve yetenekli olduğu alanlar farklılık gösterebilmektedir. Karacabey bölgesindeki liseler, öğrenci merkezli çalışmalar sürdürerek onların becerili olduğu alanları ön plana çıkarmaktadır. Öğrencilerin gelişimleri bu alanlarda desteklenmektedir. Bursa Karacabey bölgesindeki hemen hemen her lisede psikolojik danışmanlık hizmeti bulunurken tüm kurumlarda rehberlik hizmeti sağlanmaktadır. Bu hizmetin esas amacı eğitim-öğretim dönemi boyunca oluşabilecek sorunların büyümeden çözülmesini sağlamaktır. Aynı zamanda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti, öğrencilerin ilgili olduğu alanlardaki üniversite bölümleri hakkında öğrencileri bilinçlendirmektedir. Lise döneminin sonlarına doğru sınav zamanı dolayısı ile oluşacak ya da oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi adına çeşitli yaklaşımlar düzenleyerek öğrencilerin sınav kaygısı gütmeden sınavlara girmelerine destek olmaktadır.


Karacabey özel liseleri, akademik olarak devlet liselerinden daha farklı yapıda eğitim çalışmaları sürdürmektedir. Bunun nedeni ise merkezi sınavlarda öğrenci başarısını yüksek tutmaktır. Öğrencilere 9, 10 ve 11. sınıflarda temel eğitim kaliteli bir biçimde sürdürülürken 12. sınıfta ise ağırlıklı olarak sınav başarısına yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Karacabey kolejleri öğrencilerin çok yönlü gelişimleri sağlanırken sınavlarda da başarılı bireyler olmaları ve hedeflerine ulaşmaları desteklenmektedir.


Karacabey liseleri, yabancı dil konusunda öğrencilerin çeşitli yetkinlikler kazanması adına faaliyet ve eğitim programlarını sürekli güncellemektedir. Öğrencilerin İngilizce olarak konuşması, yazması ve okuması sağlanmaktadır. Dil ediniminin kolaylaşması adına öğrencilerin derslere aktif katılımının sağlanmasına yönelik çalışmalar düzenlenmektedir.


Karacabey özel lise fiyatları, bölgedeki kurumların sunduğu eğitim programlarına, fiziki imkanlarına ve yapılan çalışmalara göre farklılık gösterebilmektedir. Bölgedeki kurumları inceleyerek fiyat bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Okul.com.tr bölgedeki tüm kurumları tek bir sayfada Karacabey liseleri listesi adı altında toplamaktadır. Vakit kaybı yaşamadan bölgedeki tüm kolejleri inceleyerek kriterlerinize uyan kurumlar hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bu liste üzerinden okulların fiziki imkanları, eğitim farklılıkları, sınıf mevcutları, çalışma saatleri ve birçok bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Okul.com.tr'nin oluşturduğu bu listeyi incelemek için yeteri kadar zamanınız bulunmuyorsa, Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alarak kriterlerinize uyan kurum ya da kurumlar hakkında tavsiyeler isteyebilir, kurumların sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum