fb
Onaylanmış Okul Profili

Nilüfer Liseleri

Nilüfer'de bulunan liseler arasında çocuğunuz için en ideal okulu kolayca bulun. Nilüfer lise taban puanlarına, kontenjanlarına göz atarak tercihinizi yapın.

77 okul bulundu.
Özel Mavi Atlas Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Ahmet yesevi Mah.
Özel Mavi Atlas Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Okul çok güzel tavsiye ederim bu okul çok güzel bence gelin

Özel Bursa Akıl Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Barış Mah.
Özel Bursa Akıl Koleji Fen Lisesi

Dershane , kurs modelinde hazırlık yapıyorlar ve özel okullar içinde üniversite hazırlıkta çok başarılılar. akademik oku...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Özlüce Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Yüzüncüyıl Mah.
Özel Özlüce Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Özlüce Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karaman Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Karaman Mah.
Özel Karaman Final Anadolu Lisesi

Özel Karaman Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 16:45
Özel Özlüce Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Özlüce Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Özlüce Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce Sınav Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Özlüce Sınav Koleji Fen Lisesi

Özel Özlüce Sınav Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Bursa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Bursa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 19:00
Özel Bursa My Okulları Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Alaaddinbey Mah.
Özel Bursa My Okulları Sağlık Meslek Lisesi

Özel Bursa My Okulları Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Ahmet Çelebi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Alaaddinbey Mah.
Özel Ahmet Çelebi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Ahmet Çelebi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Bursa Çözüm Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Alaaddinbey Mah.
Özel Bursa Çözüm Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bursa Çözüm Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Ertuğrul Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Üçevler Mah.
Özel Ertuğrul Okulları Anadolu Lisesi

Özel Ertuğrul Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Optimum Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Odunluk Mah.
Özel Optimum Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Optimum Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Çağdaş Öncü Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Çağdaş Öncü Okulları Anadolu Lisesi

Özel Çağdaş Öncü Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:30
Özel Bursa Akıl Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Barış Mah.
Özel Bursa Akıl Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bursa Akıl Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Özlüce Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Yüzüncüyıl Mah.
Özel Özlüce Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Özlüce Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce Tan Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce Tan Anadolu Lisesi

Özel Özlüce Tan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Ata Doruk Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Fethiye Mah.
Özel Ata Doruk Anadolu Lisesi

Özel Ata Doruk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Bursa Fen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Bursa Fen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bursa Fen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel İhsaniye Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Esentepe Mah.
Özel İhsaniye Sınav Anadolu Lisesi

Özel İhsaniye Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çamlıca FKM Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Çamlıca Mah.
Özel Çamlıca FKM Okulları Fen Lisesi

Özel Çamlıca FKM Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 19:00
Özel Simya Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Odunluk Mah.
Özel Simya Koleji Anadolu Lisesi

Özel Simya Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Yaşam Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Yaşam Koleji Anadolu Lisesi

Özel Yaşam Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel İzmir Yolu Tan Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Ürünlü Mah.
Özel İzmir Yolu Tan Okulları Fen Lisesi

Özel İzmir Yolu Tan Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel Kolej 16 Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Kolej 16 Anadolu Lisesi

Özel Kolej 16 Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Modern Bursa Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Konak Mah.
Özel Modern Bursa Anadolu Lisesi

Özel Modern Bursa Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 20:00

Nilüfer Liseleri

Nilüfer bölgesi, eğitim çeşitliliği ile Bursa'da en çok özel liseye sahip büyük bir bölgedir. Nilüfer bölgesinde, 70'ten fazla özel lise, 20'ye yakın devlet lisesi bulunmaktadır. Lise çeşitliliği bakımından bölgede anadolu liseleri, fen liseleri, fen ve teknoloji liseleri, meslek liseleri, imam hatip liseleri ve akşam liseleri bulunmaktadır. Bölgede fiziki yapısı ile çoğu kurum büyük alanlara kurulmuş, geniş ve ferah eğitim ortamlarında güvenlikli bir biçimde öğrenci gelişimini desteklemektedir. Nilüfer özel kolejlerinin yanı sıra bölgede butik liselerde bulunmaktadır. Nilüfer anadolu liseleri, ortaokul döneminden geçen öğrencilerin gelişimlerini en doğru şekilde desteklemek amacı ile çeşitli eğitim programları oluşturmaktadır. Ortaokul döneminden daha yoğun bir eğitim programı oluşturarak öğrencilerin 9.sınıftan itibaren sürdürülebilir ve kaliteli bir eğitim almasını hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda çağın getirdiği teknoloji ile zengin eğitim programlarını öğrenci hizmetine branşında uzman eğitmenlerle sunmaktadır.


Nilüfer fen liseleri, anadolu lisesinden farklı olarak öğrencilere daha detaylı ve akademik ağırlıklı olarak eğitim programlarını oluşturmaktadır. Bölgede öğrencilerin her açıdan gelişimini desteklemek amacı ile hizmet sağlayan özel ve devlet liseleri yer almaktadır. Nilüfer kolejleri, öğrencilerini üniversite sınavlarına hazırlamaya yönelik çalışmalar sürdürmektedir. Bölgedeki liseler genellikle ulaşım açısından kolay konumlarda bulunmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin güvenli seyahati için bölgedeki kurumlar çoğunlukla servis imkanı sağlamaktadır. Bölgede adından söz ettirmiş başarılı kurumlar ve köklü özel liseler bulunmaktadır.


Nilüfer'deki liseleri tek bir sayfa üzerinden görüntüleyebilmeniz amacı ile Okul.com.tr bölgedeki tüm liseleri tek bir platform üzerinde toplamaktadır. Nilüfer özel liselerinin fiyatlarını görüntüleyebilir, anadolu liselerinin, fen liselerinin fiziki imkanlarını inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda bölgede yer alan tüm kurumların eğitim farklılıklarını görüntülemekle birlikte, okulları tecrübe edinmiş veliler tarafından yapılan veli yorumlarını okuyabilirsiniz.


Nilüfer özel liseleri, eğitim açısından devlet liselerinden farklı olarak daha geniş ve ferah eğitim ortamlarında öğrencilerin gelişimini desteklemektedir. Bölgedeki liselerin eğitim farklılıkları ile birlikte okul görsellerine ulaşarak kriterlerinize uygun okulları listeleyebilir, haritadaki konumlarını görüntüleyerek kendinize en yakın koleje rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum