fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Nilüfer Liseleri

Nilüfer'de bulunan liseler arasında çocuğunuz için en ideal okulu kolayca bulun. Nilüfer lise taban puanlarına, kontenjanlarına göz atarak tercihinizi yapın. Nilüfer'de bulunan özel liseler hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgilere Nilüfer özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
105 okul bulundu.
Özel Özlüce MBA Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce MBA Okulları Anadolu Lisesi verified

Özel Özlüce MBA Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavi Atlas Havacılık Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Ahmet yesevi Mah.
Özel Mavi Atlas Havacılık Lisesi

Okul çok güzel tavsiye ederim bu okul çok güzel bence gelin

Özel Bursa Birey Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Barış Mah.
Özel Bursa Birey Okulları Fen Lisesi

Dershane , kurs modelinde hazırlık yapıyorlar ve özel okullar içinde üniversite hazırlıkta çok başarılılar. akademik oku...

Özel Ertuğrul Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Üçevler Mah.
Özel Ertuğrul Okulları Anadolu Lisesi

Özel Ertuğrul Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Altınşehir Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Ertuğrul Mah.
Özel Altınşehir Koleji Anadolu Lisesi

Özel Altınşehir Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Bil Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Nilüfer Bil Koleji Anadolu Lisesi

Özel Nilüfer Bil Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Çözüm Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Alaaddinbey Mah.
Özel Bursa Çözüm Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bursa Çözüm Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yönder Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Yönder Okulları Anadolu Lisesi

Özel Yönder Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çamlıca FKM Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Çamlıca Mah.
Özel Çamlıca FKM Okulları Anadolu Lisesi

Özel Çamlıca FKM Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Meltem Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Esentepe Mah.
Özel Bursa Meltem Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bursa Meltem Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Asal Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Konak Mah.
Özel Asal Koleji Anadolu Lisesi

Özel Asal Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce Akcan Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Özlüce Mah.
Özel Özlüce Akcan Anadolu Lisesi

Özel Özlüce Akcan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer ERA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / İhsaniye Mah.
Özel Nilüfer ERA Koleji Anadolu Lisesi

Özel Nilüfer ERA Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ata Doruk Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Fethiye Mah.
Özel Ata Doruk Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ata Doruk Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 22. Yüzyıl Beşevler Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Beşevler Mah.
Özel 22. Yüzyıl Beşevler Anadolu Lisesi

Özel 22. Yüzyıl Beşevler Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Batıkent Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Nilüfer Batıkent Koleji Anadolu Lisesi

Özel Nilüfer Batıkent Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavi Atlas Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Ahmet yesevi Mah.
Özel Mavi Atlas Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Mavi Atlas Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kolej 16 Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Kolej 16 Anadolu Lisesi

Özel Kolej 16 Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uludağ Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Uludağ Koleji Fen Lisesi

Özel Uludağ Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Yolu Tan Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Ürünlü Mah.
Özel İzmir Yolu Tan Okulları Anadolu Lisesi

Özel İzmir Yolu Tan Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Modern Bursa Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Konak Mah.
Özel Modern Bursa Anadolu Lisesi

Özel Modern Bursa Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel YEK Eğitim Kurumları Fen Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Ertuğrul Mah.
Özel YEK Eğitim Kurumları Fen Lisesi

Özel YEK Eğitim Kurumları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sercan Şahin Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Üçevler Mah.
Özel Sercan Şahin Anadolu Lisesi

Özel Sercan Şahin Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Akademi 19 Şahinkaya Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Akademi 19 Şahinkaya Anadolu Lisesi

Özel Akademi 19 Şahinkaya Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uludağ Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Uludağ Koleji Anadolu Lisesi

Özel Uludağ Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Nilüfer Liseleri

Nilüfer bölgesi, eğitim çeşitliliği ile Bursa'da en çok özel liseye sahip büyük bir bölgedir. Nilüfer bölgesinde, 70'ten fazla özel lise, 20'ye yakın devlet lisesi bulunmaktadır. Lise çeşitliliği bakımından bölgede anadolu liseleri, fen liseleri, fen ve teknoloji liseleri, meslek liseleri, imam hatip liseleri ve akşam liseleri bulunmaktadır. Bölgede fiziki yapısı ile çoğu kurum büyük alanlara kurulmuş, geniş ve ferah eğitim ortamlarında güvenlikli bir biçimde öğrenci gelişimini desteklemektedir. Nilüfer özel kolejlerinin yanı sıra bölgede butik liselerde bulunmaktadır. Nilüfer anadolu liseleri, ortaokul döneminden geçen öğrencilerin gelişimlerini en doğru şekilde desteklemek amacı ile çeşitli eğitim programları oluşturmaktadır. Ortaokul döneminden daha yoğun bir eğitim programı oluşturarak öğrencilerin 9.sınıftan itibaren sürdürülebilir ve kaliteli bir eğitim almasını hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda çağın getirdiği teknoloji ile zengin eğitim programlarını öğrenci hizmetine branşında uzman eğitmenlerle sunmaktadır.


Nilüfer fen liseleri, anadolu lisesinden farklı olarak öğrencilere daha detaylı ve akademik ağırlıklı olarak eğitim programlarını oluşturmaktadır. Bölgede öğrencilerin her açıdan gelişimini desteklemek amacı ile hizmet sağlayan özel ve devlet liseleri yer almaktadır. Nilüfer kolejleri, öğrencilerini üniversite sınavlarına hazırlamaya yönelik çalışmalar sürdürmektedir. Bölgedeki liseler genellikle ulaşım açısından kolay konumlarda bulunmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin güvenli seyahati için bölgedeki kurumlar çoğunlukla servis imkanı sağlamaktadır. Bölgede adından söz ettirmiş başarılı kurumlar ve köklü özel liseler bulunmaktadır.


Nilüfer'deki liseleri tek bir sayfa üzerinden görüntüleyebilmeniz amacı ile Okul.com.tr bölgedeki tüm liseleri tek bir platform üzerinde toplamaktadır. Nilüfer özel liselerinin fiyatlarını görüntüleyebilir, anadolu liselerinin, fen liselerinin fiziki imkanlarını inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda bölgede yer alan tüm kurumların eğitim farklılıklarını görüntülemekle birlikte, okulları tecrübe edinmiş veliler tarafından yapılan veli yorumlarını okuyabilirsiniz.


Nilüfer özel liseleri, eğitim açısından devlet liselerinden farklı olarak daha geniş ve ferah eğitim ortamlarında öğrencilerin gelişimini desteklemektedir. Bölgedeki liselerin eğitim farklılıkları ile birlikte okul görsellerine ulaşarak kriterlerinize uygun okulları listeleyebilir, haritadaki konumlarını görüntüleyerek kendinize en yakın koleje rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum