fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Orhangazi Liseleri

Orhangazi liselerinin taban puanlarının tamamına ulaşarak detaylı bilgilerini inceleyebilir, kurumları tek tek gezmeden okul seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz! Orhangazi'de bulunan özel liseler hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgilere Orhangazi özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
5 okul bulundu.
15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Orhangazi / Arapzade Mah.
15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi

15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Erenler Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Orhangazi / Arapzade Mah.
Erenler Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Erenler Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Orhangazi Çok Programlı Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Orhangazi / Hürriyet Mah.
Orhangazi Çok Programlı Anadolu Lisesi

Orhangazi Çok Programlı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Orhangazi Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Orhangazi / Arapzade Mah.
Orhangazi Anadolu Lisesi

Orhangazi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:50 - 16:00
Orhangazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Orhangazi / Muradiye Mah.
Orhangazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Orhangazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Orhangazi Liseleri

Orhangazi liseleri, çağın gerekliliklerine uygun olarak donattığı eğitim ortamlarında öğrencilerin her açıdan gelişimini destekleyerek hayata hazır ve donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Orhangazi özel liseleri ve devlet liseleri ortak hedefleri doğrultusunda eğitim programlarını çeşitlendirmektedir. Bölgedeki çoğu kurum Milli Eğitim Bakanlığı müfredatını esas alarak eğitim hizmetlerini sürdürmektedir. Bununla birlikte bazı kurumlar MEB müfredatına ek olarak özgün eğitim yaklaşımları da düzenlemektedir. Öğrenci odaklı çalışmalar sürdürmekte olan Orhangazi liseleri, öğrencilerin gelişimlerine en uygun olan eğitim materyalleri ile kaliteli eğitim ortamlarında sürdürülebilir bir eğitim hizmeti sağlamaktadır.


Orhangazi özel liseleri, devlet liselerinden farklı olarak daha detaylı ve akademik başarıya yönelik çalışmalar sürdürmektedir. Bölgedeki devlet ve özel liselerin esas amacı öğrencilerin hedefleri doğrultusunda gelişimlerini desteklemektir. Bölgedeki tüm kurumlar öğrencilerin üniversite sınavlarında etkin başarıyı yakalamalarına ön ayak olarak onların ilgili ve yetenekli olduğu alanlara yönlendirmelerini ve iyi bir üniversiteye yerleşmelerini desteklemektedir. Orhangazi bölgesindeki liselerin genelinde psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti bulunmaktadır. Okul bünyelerinde bulunan rehberlik hizmeti öğrencilerin sorun ve problemlerinde anında cevap vermekle birlikte onların geleceğe yönelik hedeflerini dinlemekte ve yönlendirmeler sağlamaktadır. Orhangazi kolejlerinde bulunan rehberlik birimi üniversite dönemine geçecek öğrenciler için çeşitli seminerler düzenleyerek bir sonraki dönem hakkında bilinçlendirmekte ve onların sağlıklı bir biçimde gelişimlerini yakından takip etmektedir.


Orhangazi anadolu liseleri, akademik yetkinliklere sahip bireyler yetiştirmekle birlikte fen liselerine nazaran daha yüzeysel çalışmalar uygulamaktadır. Orhangazi fen liseleri ise, öğrencilerine daha yoğun tempoda bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Her iki kategori de öğrencilerin iyi bir kuruma yerleşmeleri adına çeşitli yaklaşımlar uygulamaktadır.


Orhangazi özel lise fiyatları, okulların sunduğu fiziki imkanlar ve eğitim çeşitliliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bölgedeki kurumlar hakkında detaylı bilgilere Okul.com.tr'nin oluşturduğu Orhangazi liseleri listesinden ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte bölgede yer alan kurumların fiziki imkanlarını, eğitim farklılıklarını, okulların tanıtım yazılarını görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda okulları tecrübe edinmiş öğrenciler ya da veliler tarafından yapılan yorumları kendinize rehber olarak alabilirsiniz. Orhangazi'de bulunan liseleri incelemek amacı ile yeteri kadar vaktiniz yoksa Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından destek alarak kriterlerinize en uygun kurum ya da kurumlar hakkında öneriler alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum