fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Gemlik Liseleri

Gemlik liseleri hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına ulaşarak okulunuzu hemen bulun! Gemlik lise taban puanlarını inceleyerek tercihlerinizi yapın. Gemlik'te bulunan özel liseler hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgilere Gemlik özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
12 okul bulundu.
Özel Gemlik Çamlıca Anadolu Lisesi Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Çamlıca Anadolu Lisesi

Özel Gemlik Çamlıca Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 17:10
Özel Gemlik Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gemlik Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 17:00
Özel Gemlik Kültür Eğitim Kurumları Fen Lisesi Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Kültür Eğitim Kurumları Fen Lisesi

Özel Gemlik Kültür Eğitim Kurumları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik Kültür Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Kültür Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Gemlik Kültür Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik Sınav Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Sınav Koleji Fen Lisesi

Özel Gemlik Sınav Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 18:30
Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Gemlik / Ata Mah.
Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gemlik Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Gemlik / Ata Mah.
Gemlik Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Gemlik Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gemlik Hisar Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Gemlik / Ata Mah.
Gemlik Hisar Anadolu Lisesi

Gemlik Hisar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Umurbey Celal Bayar Sağlık Meslek Lisesi Devlet Okulu
Gemlik / Umurbey Mah.
Umurbey Celal Bayar Sağlık Meslek Lisesi

Umurbey Celal Bayar Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gemlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Gemlik / Eşref dinçer Mah.
Gemlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Gemlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gemport Gemlik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Gemlik / Kayhan Mah.
Gemport Gemlik Anadolu Lisesi

Gemport Gemlik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Celal Bayar Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Gemlik / Dr.ziya kaya Mah.
Celal Bayar Anadolu Lisesi

Celal Bayar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gemlik Liseleri

Bursa Gemlik bölgesinde özel liseler ve devlet liseleri tek bir amaç doğrultusunda kaliteli eğitim programları ile öğrenci gelişimine doğrudan fayda sağlamak amacıyla çok yönlü eğitim yaklaşımları düzenlemektedir. Gemlik liseleri, genellikle fiziki imkanları içerisinde servis, kütüphane, kapalı spor salonu, fen ve bilgisayar laboratuvarları, akıllı tahtalar ve konferans salonları bulunmaktadır. Okul.com.tr bölgedeki tüm liseleri tek bir sayfa üzerinde listeleyerek okul arayan velilere bölgedeki tüm kurumları inceleme fırsatı sunmaktadır. Gemlik liselerini tek tek dolaşmadan tek bir eğitim platformu üzerinden fiziki imkanlarını görüntüleyebilir, eğitim çeşitliliklerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda okulları tecrübe edinmiş veli ya da öğrenci yorumlarını kendinize rehber olarak görerek ve okulların tanıtım yazılarını okuyarak kriterlerinize en uygun kurum ya da kurumlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Gemlik'te bulunan devlet liseleri; anadolu lisesi, imam hatip lisesi, ticaret meslek lisesi, denizcilik ve endüstri meslek lisesi yapılarında bulunurken, Gemlik özel liseleri; anadolu lisesi, fen lisesi, mesleki ve teknik lisesi yapılarında hizmet sağlamaktadır. Bölgede bulunan meslek ve teknik liseler öğrencilerin ilgili ve yetenekli olduğu alanlardaki gelişimlerini destekleyerek, okuduğu bölümü ve mesleği ile ilgili yeterli donanıma sahip bireyler olarak yetişmelerini desteklemektedir. Bununla birlikte meslek lisesinden mezun olan öğrenci okuduğu bölümü layığı ile icra etmektedir. Gemlik anadolu liseleri ve fen liselerinden mezun olan öğrenciler ise meslek liselerinden farklı olarak, yoğunlukla akademik çalışmalar içerisinde bulunmaktadır. Öğrencilerin akademik gelişimlerini her açıdan destekleyerek geleceğe faydalı bireyler yetiştirmekle birlikte merkezi ve uluslararası sınavlarda başarıyı yakalayabilmeleri adına çeşitli çalışmalar içerisinde bulunmaktadır. Gemlik kolejlerinden mezun olan her öğrencinin üniversite başarısı yakalaması adına 9. sınıftan itibaren öğrencilere çeşitli yaklaşımlar uygulanmaktadır.


Gemlik özel lise fiyatları; okulların uyguladığı eğitim programları, fiziki imkanları ve ekstra çalışmalarına göre farklılık gösterebilmektedir. Bununla birlikte bölgede bulunan tüm kurumların eğitim farklılıklarına, okul görsellerine, fiyat bilgilerine ve okulların hakkında yazılarına Okul.com.tr'nin oluşturduğu Gemlik liseleri listesinden ulaşabilir, Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan destek alarak kriterlerinize en uygun kurumu bulabilirsiniz.

Gemlik Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Yabancı Dili Taban Puanı Tavan Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Gemport Gemlik Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 313.37 409.73 23.09 4.4
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum