fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bursa Deniz Akşam Lisesi

Özel Bursa Deniz Akşam Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/21:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Yok
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Bursa Deniz Akşam Lisesi Hakkında

Özel Bursa Deniz Akşam Lisesi, örgün eğitim hakkından yararlanamamış bireylerin lise diploması alabilmelerine olanak sağlamaktadır. Kurum, deneyimli öğretmen kadrosu ve yılların verdiği tecrübe ile öğrencilerinin geleceğine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Okul, düşük sınıf mevcutlarıyla mesai saatlerinin dışında eğitim vererek öğrencilere birçok kolaylık sağlamaktadır. Akşam lisesi, açık liseden farklı olarak normal örgün eğitim hizmeti verdiğinden öğrencilerin üniversiteye giriş şansları da artmaktadır.
Kurum, sahip olduğu fiziksel imkanlar ve gerçekleştirdiği aktivitelerle eğitimini çeşitlendirmektedir. Okulda bulunan kapalı spor salonu ve spor alanı sayesinde öğrenciler atletizm, basketbol, jimnastik, masa tenisi, voleybol, futbol ve basketbol gibi sportif faaliyetler gerçekleştirmektedir. Özel Bursa Deniz Akşam Lisesi'nde ayrıca mutfak ve sanat atölyeleri de bulunmaktadır. Bu gibi alanlar sayesinde öğrenciler dekoratif sanatlar, tiyatro, el sanatları, görsel sanatlar, sinema ve halk oyunları aktivitelerine katılabilmektedir. Sanatsal aktivitelerle öğrencilerin farklı yönlerinin ortaya çıkması ve yeteneklerini keşfetmeleri amaçlanmaktadır. Okulda bunlara ek olarak satranç ve bilişim kulübü faaliyetleri yürütülmektedir. Öğrenciler bu aktivitelerle hem farklı bakış açıları kazanmakta hem de teknolojik ilerlemelere aşina olmaktadır.
Özel Bursa Deniz Akşam Lisesi, lise diploması kazandırmasının yanı sıra yabancı dil öğrenme fırsatı da sunmaktadır. Branşında uzman eğitimciler, öğrencilere İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Ayrıca okulun yabancı dil kulübü de öğrencilerin İngilizce ve Almanca dil eğitimini ezbere dayalı değil yaparak, yaşayarak ve eğlenerek almalarını sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bursa Deniz Akşam Lisesi İletişim Bilgileri

Muradiye Mah. Çekirge Cad. No:9A, Osmangazi / Bursa
0 224 221 05** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum