fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel İnegöl Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel İnegöl Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Yok
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel İnegöl Doğa Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel İnegöl Doğa Koleji Anadolu Lisesi, yeniliklere açık ve uzman akademik kadrosuyla üniversite öncesi eğitimlerini sürdürmektedir. Okulda 3D odası, futbol sahası, kapalı spor salonu, revir, akıllı tahta, havuz, konferans salonu, mutfak atölyesi, sanat atölyesi, yemekhane, bahçe, kütüphane, müzik odası, bilgisayar laboratuvarı, kantin, laboratuvar, oyun alanı, spor alanı gibi çeşitli fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Okul öğrencilerine sunduğu bu fiziksel imkanlar ile daha etkili ve kalıcı bir eğitim verebilmeyi amaçlamaktadır. Doğa Anadolu Lisesi'nde akıl ve zeka oyunları, basketbol, drama, gezi kulübü, yabancı dil kulübü, beden eğitimi, müzik kulübü, proje kulübü, sinema, tenis, badminton, bilişim kulübü, dekoratif sanatlar, futbol, görsel sanatlar, robotik ve kodlama, tiyatro, yüzme, değerler eğitimi, masa tenisi, satranç, voleybol, İngilizce drama gibi çeşitli sanat, spor ve bilim kulüpleri bulunmaktadır. Okul bu kulüp aktiviteleri ile öğrencilerin hem fiziksel hem de zihinsel yönden gelişimini desteklemeyi amaçlamaktadır.
Özel İnegöl Doğa Koleji Anadolu Lisesi öğrenci merkezli eğitim programları izlemektedir. Okul uyguladığı bu eğitim programları ile bireyin eksiklerini fark edip hedefine konsantre biçimde hazırlanmasını hedeflemektedir. Doğa Koleji Anadolu Lisesi'nde İngilizce ve Almanca yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Kurum kendisine ve çevresine saygılı, motivasyonu yüksek, yenilikçi ve açık fikirli bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiştir. Özel İnegöl Doğa Koleji Anadolu Lisesi'nde dersler 08.00'de başlayıp 18.30'da son bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İnegöl Doğa Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Orhaniye Mahallesi, Alanyurt Yolu Işıklı Kavşağı, No:16 İnegöl / Bursa
0 224 711 41** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum