fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mavi Atlas Havacılık Lisesi

Özel Mavi Atlas Havacılık Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Mavi Atlas Havacılık Lisesi Hakkında

Özel Mavi Atlas Havacılık Lisesi, Bursa'da ilk ve tek olan Havacılık Lisesi olma özelliğine sahip bir eğitim kurumudur. Uçak elektroniği, kabin hizmetleri, uçak gövde-motor gibi bölümleri ile öğrencilerine küresel düzeyde kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Havacılık sektörü, küresel yapıda hem askeri hem de sivil alanda çok yönlü ve sürekli bir gelişim içerisinde olmaktadır. Stratejik bir sektör olarak ülkelerin de ilgisini çekmektedir. Sanayileşmiş olan ülkelerde havacılık sektörüne özel yatırımlar yapılmakta ve gelişim sürekli olarak sağlanmaktadır.
Özel Mavi Atlas Havacılık Lisesi, uluslararası donanıma sahip pilot ve teknisyenleri yetiştirerek, bu alanda oluşan personel ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir. Bununla birlikte, havacılık alanındaki gelişimleri yakından takip ederek öğrencilerin sektörel yeterliliklere sahip bireyler olmalarını da amaçlamaktadır. Alanında uzman eğitmenlerle nitelikli bireyler yetiştirmek adına çok yönlü çalışmalara imza atmaktadır. Öğrencilere teorik eğitimle birlikte uygulamalı eğitim de verilmektedir. Buna bağlı olarak, yenilikçi eğitim anlayışı ile çağın teknolojik gelişimleriyle donatılmış eğitim atölyeleri özel okulda bulunmaktadır. Bu atölyeler uçak sistemleri, uçak motor, kabin memuru, teknik resim, uçak elektrik, mutfak uygulama, uçak malzeme ve yapıları atölyeleri şeklindedir.
Özel Mavi Atlas Havacılık Lisesi, öğrencilerine sunduğu sosyal imkanları da ön planda tutmaktadır. Öğrencilerinin havacılık alanında nitelikli bir eğitim almasının yanı sıra düzenlenen soysal faaliyetler ile sosyal açıdan da gelişimlerini desteklemektedir.

Yorumlar (2)

  • SC

    Değerli veli arkadaşlarım çocuğunuzun bu okulda okuması ve sizin tecdubeleriniz bizim.gobo arkadan gelenlere yol gösterici olacak .Lütfenn okulunuzu her yönden değerlendiren yorumlar bırakın ki biz de sizin değerli görüşlerinize göre fikir sahibi olalim.Tesekkurler.

  • MG

    okul çok güzel tavsiye ederim bu okul çok güzel bence gelinolumsuz yönleri yok herşeyi 4 4 lük mükemmel bi okul

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mavi Atlas Havacılık Lisesi İletişim Bilgileri

Ahmet Yesevi Mh. Asya Sk. No:4 Nilüfer/bursa
0 555 106 16** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum