fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Özlüce MBA Okulları Fen Lisesi

Özel Özlüce MBA Okulları Fen Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00
Eğitim Türü: Karma

Özel Özlüce MBA Okulları Fen Lisesi Hakkında

Özel Özlüce MBA Okulları Anadolu Lisesi, MBA Okulları kalitesiyle Bursa Nilüfer'de eğitim veren bir kurumudur. Öğrencilerini 9. sınıftan itibaren üniversite sınavına hazırlayan bu kurum, düzenli çalışma programlarıyla öğrencilerine başarının anahtarını sunmaktadır. Bu kurum, akademik anlamda donanımlı, sınava hazırlık programıyla üniversite giriş sınavında başarılı, yabancı dili sayesinde dünya ile iletişimde, bilgi, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda hedef belirleyen, sportif, kültürel, sanatsal etkinliklerle sosyal bireyler yetiştirme hedefleriyle öğrencilerini hayata hazırlamaktadır.
Özel Özlüce MBA Okulları Anadolu Lisesi, öğrencilerin akademik hedeflerini gerçekleştirmesinin yanı sıra iyi derecede İngilizce öğrenmesini de oldukça önemsemektedir. Bu okul, yabancı dil derslerini alanında uzman Türk ve Native öğretmenlerle birlikte yapmaktadır. İngilizcenin yanı sıra seçmeli olarak Almanca dersleri verilmektedir. Aynı zamanda Medicana Grup sponsorluğunda eğitim veren bu kurum öğrencilerini yurtdışındaki üniversite sınavlarına da hazırlamaktadır. Bununla beraber uluslararası geçerliliği olan dil yetkinliği belgelerini alabilen öğrenciler, iki dilde de en az B1 yetkinliğine sahip olarak mezun olmaktadır.
Özel Özlüce MBA Okulları Anadolu Lisesi, öğrencilerin sosyal iletişim becerilerinin gelişmesi adına yapılan kulüp çalışmaları, düzenlenen yarışmalar ve etkinlikler ile desteklenmektedir. Öğrenciler robotik ve kodlama, TUBİTAK, MUN gibi çeşitli alanlarda ulusal ve uluslararası yarışmalara katılarak başarılı sonuçlar ve dereceler almaktadır. İlkokuldan itibaren öğrenciler bilime en yakın şekilde yetişirken STEAM Programı uygulanmaktadır. Bu programla öğrenciler öğrenmeyi öğrenmekte ve öğrenmekten keyif almaktadır. Kurum öğrencileri sosyal aktivitelerde de aktif bir şekilde yer almaktadır. Öğrenciler, ilgi ve yetenekli olduğu alanlara yönlendirilmektedir. Aynı zamanda Özel Özlüce MBA Okulları Anadolu Lisesi teknolojiden de faydalanılarak güvenlik hizmeti en üst seviyede tutulmaktadır. Okul eğitimli güvenlik birimleri tarafından 7 gün, 24 saat korunurken bununla beraber kamera kayıtları da tutulmaktadır. Yemekhane hizmeti verilen bu kurumda öğrenciler düzenli ve sağlıklı beslenmektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Özlüce MBA Okulları Fen Lisesi İletişim Bilgileri

19 Mayıs Mahallesi, Tutku Caddesi, No:22, Nilüfer / Bursa
0 224 322 0485
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum