fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Matrix Yazılım Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:30

Özel Matrix Yazılım Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Matrix Yazılım Anadolu Lisesi, öğrencilerine çağın mesleklerinden birisi olan yazılım dili dersleri vermektedir. Geleceği inşa etmek felsefesinden hareketle öğrencilerin bu doğrultuda yetişmesinde doğrudan etki etmektedir. Matrix Yazılım Koleji'nde öğrencilere yazılım bilgisinin temelden itibaren aktarılması sağlanmaktadır. Öğrencilerin başarısını artırmak ve okula bağlılığını artırmak adına çeşitli faaliyetler ve uygulamalar düzenlenmektedir. Matrix Yazılım Anadolu Lisesi'nde E-Spor dersleri verilmektedir. Çağın faaliyetlerinden birisi olan e-sporda öğrencilerin etkili başarıyı yakalayabilmelerine yönelik teşvik çalışmaları da sürdürülmektedir. Öğrencilerinin düşünebilen, öğrenebilen, yönetebilen ve karar verebilen bireyler olmalarını sağlamak adına Endüstri 4.0 dersleri vermektedir. Kurum bünyesine öğrencileri kabul ederken sınavlar, mülakatlar ve referanslar kullanmaktadır. Kodlama alanında gelişmiş bireyleri hayata hazırlarken alanlarında donanımlı, güçlü akademik kadroyla hizmet sağlamaktadır.
Özel Matrix Yazılım Anadolu Lisesi'nde öğrencilere aktarılan yazılım dilleri PHYTON ve C# yapısındadır. Öğrencilerin 9. sınıftan itibaren etkin öğrenme ortamlarında yazılım dili eğitimi alması sağlanmaktadır. Phyton dili ile öğrencilerin yapay zeka ve makine öğrenmesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda bu dil sayesinde bilimsel hesaplamalar, veri analizleri, web uygulamaları ve daha birçok bilgi aktarılmaktadır. 10. sınıftan itibaren ise C# dersleri sürdürülmektedir. Temel yazılım eğitimiyle birlikte öğrencilerin gelişimlerini destekleyerek yazılım alanında donanımlı bireyler olmaları sağlanmaktadır. Uluslararası geçerliliğini koruyan eğitim modelleri ile birlikte kalıcı bir hizmet sunulmaktadır. Matrix Yazılım Anadolu Lisesi'nde mesleki İngilizce dersleri verilmektedir. Öğrencilerin meslek içerisinde kullanacağı teknik terimleri içerecek şekilde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Çağın mesleği olan yazılımın ortak dili olan İngilizce öğrencilere etkili çalışmalarla sunulmaktadır. Öğrencilerin kendilerini net ifade edebilmesi, kullandığı yazılım dilini anlayabilmesi ve bu doğrultuda kendini geliştirebilmesi adına dil eğitimi her açıdan desteklenmektedir. Dil eğitimiyle birlikte öğrencilerin hedeflerine bir adım daha yaklaşmasını destekleyerek ayrıcalıklı bir eğitim hizmeti sunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Matrix Yazılım Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Barbaros Mah. Mahmut Çavuş Cad. Özel Kocaeli Kokpit Koleji Sitesi, No:13, Başiskele / Kocaeli
0 262 414 34** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum