fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Gebze Liseleri

Gebze liseleri hakkında yapılan veli yorumlarına, lise taban puanlarına, tanıtım yazılarına, fiziki imkanlarına ve daha birçok bilgiyi inceleyerek öğrencinize en uygun kurumu bulun!
22 okul bulundu.
Özel Yeryüzü Önder Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / Sultan orhan Mah.
Özel Yeryüzü Önder Anadolu Lisesi

Özel Yeryüzü Önder Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:15
Özel Pelikan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / Sultan orhan Mah.
Özel Pelikan Koleji Anadolu Lisesi

Özel Pelikan Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / Hacıhalil Mah.
Özel Gebze Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Gebze Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze Deva Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / İstasyon Mah.
Özel Gebze Deva Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Gebze Deva Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adem Ceylan Final Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / İnönü.gebze güzeller osb Mah.
Özel Adem Ceylan Final Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Adem Ceylan Final Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze Hisar Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / İnönü Mah.
Özel Gebze Hisar Okulları Anadolu Lisesi

Özel Gebze Hisar Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze Özelsin Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / Tatlıkuyu Mah.
Özel Gebze Özelsin Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gebze Özelsin Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pelikan Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Gebze / Sultan orhan Mah.
Özel Pelikan Koleji Fen Lisesi

Özel Pelikan Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Umut Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / Köşklü çeşme Mah.
Özel Yeni Umut Okulları Anadolu Lisesi

Özel Yeni Umut Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze İvme Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Gebze / Hacıhalil Mah.
Özel Gebze İvme Koleji Fen Lisesi

Özel Gebze İvme Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Marmara Çağ Ötesi Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / Güzeller Mah.
Özel Marmara Çağ Ötesi Koleji Anadolu Lisesi

Özel Marmara Çağ Ötesi Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / Tatlıkuyu Mah.
Özel Gebze Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Gebze Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / İnönü Mah.
Özel Gebze Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gebze Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:15
Özel Yeni Umut Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Gebze / Köşklü çeşme Mah.
Özel Yeni Umut Okulları Fen Lisesi

Özel Yeni Umut Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kale Akşam Lisesi Özel Okul
Gebze / Eskihisar Mah.
Özel Kale Akşam Lisesi

Özel Kale Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / Eskihisar Mah.
Özel Kale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Kale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel TEV İnanç Türkeş Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / Muallimköy Mah.
Özel TEV İnanç Türkeş Anadolu Lisesi

Özel TEV İnanç Türkeş Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze Artı Akşam Lisesi Özel Okul
Gebze / Köşklü çeşme Mah.
Özel Gebze Artı Akşam Lisesi

Özel Gebze Artı Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  17:00 - 21:00
Özel Gebze Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / Osman yılmaz Mah.
Özel Gebze Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Gebze Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Rehberim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / Köşklü çeşme Mah.
Özel Rehberim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Rehberim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze Final Akademi Fen Lisesi Özel Okul
Gebze / Tatlıkuyu Mah.
Özel Gebze Final Akademi Fen Lisesi

Özel Gebze Final Akademi Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze ERA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gebze / Tatlıkuyu Mah.
Özel Gebze ERA Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gebze ERA Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20

Gebze Liseleri

Eğitimde çeşitlilik açısından birçok kuruma ev sahipliği yapan Gebze, Kocaeli'nin en çok liseye sahip ilçesidir. Gebze'deki liseler öğrencilerinin hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyebilmelerini destekleyerek kapsamlı ve çok yönlü bir hizmet sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaçları doğrultusunda zengin eğitim içerikleri ile ayrıcalıklı bir öğrenim sürdürmektedir. Gebze'de anadolu liseleri, fen liseleri, meslek liseleri, imam hatip liseleri ve akşam liseleri öğrencilerin gelişimine katkı sağlamak adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Birçok özel ve devlet kurumunun yer aldığı bölgede öğrencilerin rahatı ve ferahı düşünerek oluşturulmuş eğitim binaları bulunmaktadır. Gebze kolejlerinin yanı sıra bölgede butik yapıda eğitim veren liseler de bulunmaktadır. Adından söz ettirmiş devlet kurumlarının, köklü özel okulların ve kolejlerin bulunduğu bölgede öğrencinize en uygun kuruma Okul.com.tr'den kolaylıkla ulaşın! Gebze Anadolu liseleri, öğrencilerin gelişimini en doğru biçimde desteklemek ve onların lise dönemindeki eğitim ihtiyacını etkili biçime karşılamak adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Gebze lise puanları okulların kategorisine ve akademik seviyesine göre farklılık göstermektedir.


Gebze'deki liseler, branş derslerini alanlarında donanımlı ve uzman öğretmenler eşliğinde sürdürerek öğrencilerine doğru bir eğitim süreci yaşatmaktadır. Öğrencilerin akademik ağırlıklı bir eğitim görmesini amaçlayarak hedeflerine bir adım daha yaklaşmalarını sağlamaktadır. Gebze özel liseleri, 9. sınıftan itibaren öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel açıdan gelişimine doğrudan fayda sağlayabilecek eğitim içerikleri ile kapsamlı bir hizmet sağlamaktadır. Çağın gerekliliklerinden birisi niteliğinde olan İngilizce dil eğitimi konusunda aktif çalışmalara imza atan özel Gebze Anadolu liseleri, öğrencilerinin evrensel ortamlarda kendilerini net bir biçimde ifade edebilmelerini amaçlamaktadır. Okuma, yazma, konuşma ve dinlediğini anlama yetkinliklerine sahip bireyler yetiştirmek adına çalışma faaliyetlerini renklendirerek hizmetlerini çeşitlendirmektedir.


Gebze özel anadolu liseleri, fen liseleri, meslek liseleri ve akşam liseleri arasından size en uygun okulu zaman kaybetmeden bulun! Eğitim açısından devlet kurumlarından farklı olarak özel okullar üniversite sınavlarına yönelik çalışma faaliyetleri de sürdürmektedir. Öğrencilerin hedefleri doğrultusunda iyi puanlar yapmalarını hedeflemektedir. Çeşitli deneme sınavları ile öğrencilerin gelişimlerini denetleyerek eksiklerini öğrenmelerini sağlamaktadır. Gebze özel lise fiyatları okulların akademik eğitim seviyeleri doğrultusunda farklılıklar göstermektedir.


Gebze'nin en iyi liseleri arasından öğrencinize en uygun okulu zaman kaybetmeden bulun! Okul.com.tr'nin oluşturduğu Gebze liseleri listesi üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurumlarla anında iletişime geçebilirsiniz. Tüm bu süreç için yeteri kadar zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, öneriler isteyebilirsiniz.

Gebze Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Yabancı Dili Taban Puanı Tavan Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Yücel Boru Fen Lisesi Fen Lisesi İngilizce 430.8 466.47 2.34 0.48
Şehit Öğretmen Necmeddin Kuyucu Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 369.89 400.97 10.35 5.48
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum