fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

İzmit Liseleri

İzmit liseleri taban puanlarına, bursluluk sınav tarihlerine, veli yorumlarına, eğitim ücretlerine ve daha fazlasına tek bir sayfa üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
19 okul bulundu.
Özel Bilgi Küpü Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
İzmit / Gündoğdu Mah.
Özel Bilgi Küpü Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bilgi Küpü Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmit Seymen Koleji Fen Lisesi Özel Okul
İzmit / Yahyakaptan Mah.
Özel İzmit Seymen Koleji Fen Lisesi

Özel İzmit Seymen Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Evrensel Matematik Köyü Koleji Fen Lisesi Özel Okul
İzmit / Mehmet Ali Paşa Mah.
Özel Evrensel Matematik Köyü Koleji Fen Lisesi

Özel Evrensel Matematik Köyü Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 18:00
Özel Kocaeli Cebir Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
İzmit / Kuruçeşme fatih Mah.
Özel Kocaeli Cebir Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kocaeli Cebir Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmit Seymen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
İzmit / Yahyakaptan Mah.
Özel İzmit Seymen Koleji Anadolu Lisesi

Özel İzmit Seymen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Evrensel Matematik Köyü Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
İzmit / Mehmet Ali Paşa Mah.
Özel Evrensel Matematik Köyü Koleji Anadolu Lisesi

Özel Evrensel Matematik Köyü Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 18:00
Özel Kocaeli Bilnet Okulları Fen Lisesi Özel Okul
İzmit / Tepeköy Mah.
Özel Kocaeli Bilnet Okulları Fen Lisesi

Özel Kocaeli Bilnet Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmit Kavram Anadolu Lisesi Özel Okul
İzmit / Ömerağa Mah.
Özel İzmit Kavram Anadolu Lisesi

Özel İzmit Kavram Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmit Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
İzmit / Mehmet Ali Paşa Mah.
Özel İzmit Koleji Anadolu Lisesi

Özel İzmit Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adım Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
İzmit / Sanayi Mah.
Özel Adım Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Adım Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgi Küpü Koleji Fen Lisesi Özel Okul
İzmit / Gündoğdu Mah.
Özel Bilgi Küpü Koleji Fen Lisesi

Özel Bilgi Küpü Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmit Gümüş Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
İzmit / Yahyakaptan Mah.
Özel İzmit Gümüş Koleji Anadolu Lisesi

Özel İzmit Gümüş Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmit Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
İzmit / Yenişehir Mah.
Özel İzmit Birey Anadolu Lisesi

Özel İzmit Birey Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atafen Anadolu Lisesi Özel Okul
İzmit / Tüysüzler Mah.
Özel Atafen Anadolu Lisesi

Özel Atafen Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Bilnet Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
İzmit / Tepeköy Mah.
Özel Kocaeli Bilnet Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kocaeli Bilnet Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Cebir Okulları Fen Lisesi Özel Okul
İzmit / Kuruçeşme fatih Mah.
Özel Kocaeli Cebir Okulları Fen Lisesi

Özel Kocaeli Cebir Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
İzmit / Yahyakaptan Mah.
Özel Kocaeli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Kocaeli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
İzmit / Yahyakaptan Mah.
Özel Kocaeli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kocaeli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmit Fatih Akşam Lisesi Özel Okul
İzmit / Alikahya fatih Mah.
Özel İzmit Fatih Akşam Lisesi

Özel İzmit Fatih Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzmit Liseleri

İzmit liseleri, Kocaeli'nin çevre ilçelerinde yaşayan öğrenciler tarafından da tercih edilmekte ve okul sayısının fazla olması da aranılan her kritere uygun kurum bulmayı mümkün kılmaktadır. Verdikleri eğitimin kalitesi ve her geçen kendilerini geliştiren yapıları ile dikkat çeken özel okul ve kolejlerin yanında bölgede uzun yıllardır faaliyetlerine devam eden devlet liseleri de bulunmaktadır. İzmit'teki liselerin ayrıntılı tüm bilgilerine ulaşarak çocuğunuz için en iyi okulu kolayca bulabilir, randevu talep ederek yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


İzmit liseleri taban puanları her sene güncellenmekte ve verilen eğitimin kalitesi ile üniversiteye yerleştirme oranları göz önünde bulundurularak puanlar revize edilmektedir. İlçe de faaliyet gösteren kurumlar Türkiye'nin önde gelen üniversitelerine öğrenci yerleştirmekte bu da öğrencilerin bölgedeki liseleri tercih sebebi olmaktadır. Öğrencilerin hayallerindeki üniversitelere ulaşmaları için deneme sınavları, etüt çalışmaları ve hafta sonu kursları düzenleyen İzmit özel liseleri, akademik açıdan donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Her bir öğrencisi ile tek tek ilgilenen bu kurumlar, teknolojiyi eğitimde etkili bir şekilde kullanarak aktif bir öğrenme ortamı oluşturmaktadır. İzmit devlet liseleri ise adrese dayalı sistem ile öğrenci kabul eden kurumlardır.


İzmit anadolu liseleri ve fen liselerinin; fotoğraf galerilerine, fiziksel imkanlarına, adreslerine, iletişim bilgilerine, tanıtım yazılarına, taban puanlarına, kontenjanlarına, yabancı dil olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. İlçedeki tüm kurumlar hakkında merak ettiğin soruların cevaplarını bulabilir, karşılaştırmalar yaparak en iyi liseleri keşfedebilirsiniz. İzmit meslek liseleri, üniversite okumadan meslek sahibi olmak isteyen veya biran önce meslek hayatına atılmayı amaçlayan öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği kurumlardır. Meslek liselerinde öğrenim görüp üniversite de okumak isteyen öğrenciler ise ek puan avantajına sahip olmaktadır. İzmit akşam liseleri de ilçede hizmet vermekte olan lise türlerinden biridir. Bu okullar ise örgün eğitim hakkını kaybetmiş ya da liseyi yarıda bırakmış öğrencilere eğitim vermektedir. Tüm bu artıları ve eksileri göz önünde bulundurarak en doğru liseyi rahatlıkla seçebilirsiniz.


Veli yorumları, okulları yakından tanımak isteyen, artı ile eksi yönlerini tarafsız bir şekilde görmek isteyen ailelerin önem verdiği bir konudur. İzmit'teki liseler hakkında yapılmış ebeveyn yorumlarına profillerden ulaşabilir, yorumları okuyarak kurumların hangi yönleriyle fark yarattıklarına, hangi noktalarda eksik kaldığına dair fikir sahibi olabilirsiniz. İzmit lise fiyatları, ilçede hizmet veren kurum sayısı fazla olduğundan geniş bir aralıkta yer almaktadır. Hemen profil sayfalarını ziyaret ederek kurumların; eğitim, yemek, servis ve kırtasiye ücretlerini öğrenebilirsiniz.

İzmit Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Yabancı Dili Taban Puanı Tavan Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Kocaeli Fen Lisesi Fen Lisesi İngilizce 450.41 483.09 1.11 0.12
Muammer Dereli Fen Lisesi Fen Lisesi İngilizce 436.64 476.85 1.9 0.23
Şehit Özcan Kan Fen Lisesi Fen Lisesi İngilizce 421.47 475.22 3.16 0.25
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum