fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kartepe Liseleri

Kartepe liseleri; fiyatlarına, veli yorumlarına, iletişim bilgilerine hemen ulaşın, merak ettiğiniz soruların cevaplarına ulaşarak en iyi liseleri keşfedin.
6 okul bulundu.
Özel Şahin Sınav Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Kartepe / İstasyon Mah.
Özel Şahin Sınav Koleji Fen Lisesi

Özel Şahin Sınav Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Marmara Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartepe / Dumlupınar Mah.
Özel Kocaeli Marmara Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kocaeli Marmara Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şahin Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartepe / İstasyon Mah.
Özel Şahin Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Şahin Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:20
Özel Kocaeli Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartepe / Fatih sultan mehmet Mah.
Özel Kocaeli Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kocaeli Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartepe Marmara Kale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartepe / Köseköy Mah.
Özel Kartepe Marmara Kale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Kartepe Marmara Kale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Marmara Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Kartepe / Dumlupınar Mah.
Özel Kocaeli Marmara Koleji Fen Lisesi

Özel Kocaeli Marmara Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kartepe Liseleri

Kocaeli'nin nüfusu her geçen yükselen ve bunun sonucunda okul ihtiyacı da artan ilçelerinden biri olan Kartepe'de hizmet veren devlet ve özel liselerin detaylı tüm bilgilerine profil sayfalarından ulaşabilirsiniz. Liselerin tanıtım yazılarını okuyarak misyonları, vizyonları ve hedefleri ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Kartepe liseleri içerisinden çocuğunuz için en iyi kurumu zaman kaybetmeden bulabilir, okullarla iletişime geçerek kayıt görüşmesi için randevu talep edebilirsiniz. Evinize yakın bir lise bulmak isterseniz kurumların haritadaki konumlarına göz atabilir, servis ücreti ödemeden kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Kartepe liselerinin; sınıf ve bahçe fotoğraflarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, iletişim bilgilerine, kulüp çeşitliliğine, yabancı dil olanaklarına ve fiziksel imkanlarına hemen göz atabilirsiniz. Listelerimiz üzerinde yer alan filtreleme seçenekleri ile kriterlerinizi karşılayan kurumları kolayca keşfedebilirsiniz. Lise öğrencileri için her detayın düşünüldüğü Kartepe özel liselerinde ise her öğrenci ile tek tek ilgilenilmekte ve etüt programları ile örgün eğitim desteklenmektedir. Alanında uzman öğretmenler ile kendilerini her geçen geliştirerek hizmet veren bu kurumlar teknolojiyi etkili bir şekilde kullanarak aktif bir öğrenme ortamı oluşturmaktadırlar.


Hayallerindeki üniversitelere yerleşmek isteyen öğrenciler genellikle Kartepe anadolu liselerini ve fen liselerini tercih etmektedirler. Bu kurumlar öğrencilerin akademik açıdan donanımlı bireyler olmaları sağlamakta ve belirli aralıklarla düzenledikleri deneme sınavları ile öğrencilerinin eksiklerini görebilmelerine olanak tanımaktadır. Kartepe meslek liselerinin sayısı da gü geçtikçe artmakta ve biran önce meslek sahibi olmak isteyen öğrenciler bu kurumları araştırmaktadır. Sizler de okulları tek tek gezmek zorunda kalmadan merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşabilir, okul seçiminizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.


Veli yorumları özellikle lise tercihi yapacak olan ailelerin ve öğrencilerin dikkat ettiği bir konudur. Daha önce bir liseyi tercih etmiş veli veya öğrencinin yapmış olduğu yorumlar kurumların artı ve eksi yönlerini görmenize fırsat verecektir. Hemen lise profillerini ziyaret ederek kurumların hangi noktalarda eksik kaldıklarına, hangi yönleriyle fark yarattıklarına dair fikir sahibi olabilirsiniz. Kartepe kolejleri bursluluk sınavları düzenleyerek başarılı öğrencileri ödüllendirmektedir. Bu sınavlara okul.com.tr üzerinden hemen başvuru yapabilir, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Kartepe Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Hazırlık Sınıfı Yabancı Dili Kont. Taban Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Ertuğrulgazi Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Yok İngilizce 180 371.6 10.04 4.24
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum