fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kocaeli Marmara Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kocaeli Marmara Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Kocaeli Marmara Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Kocaeli Marmara Koleji Anadolu Lisesi ulusal ve uluslarası mecralarda söz sahibi olabilecek nitelikte bireyler yetiştirmektedir. Atatürk ilke ve inkılapları ışığında öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlamaktadır. Güçlü akademisyen kadrosu ile öğrencilerin tüm sorularına karşılık bulabilmektedir. Anadolu lisesi teknolojik eğitim ortamları oluşturarak çağın gerekliliklerini öğrencilere net bir biçimde iletmektedir. Değişen ve gelişen dünya düzeni ile birlikte eğitim programını renklendirmektedir. Tek düze eğitim anlayışından uzak olarak öğrencilere ayrıcalıklı bir hizmet sağlamaktadır. Küreselleşen dünyada evrensel değerlere saygılı olan donanımlı bireyleri hayata hazırlayarak topluma faydalı karakterler oluşturmaktadır. Kocaeli Marmara Koleji Anadolu Lisesi, etkili bir öğrenim süreci sunmaktadır. Ülkemizi uluslararası mecralarda kolaylıkla temsil edebilmek adına tüm öğrencilere yabancı dil eğitimi verilmektedir. Çağın ihtiyaçlarından birisi olan yabancı dil konusunda özel anadolu lisesi çok yönlü eğitim çalışmaları uygulamaktadır.
Özel Kocaeli Marmara Koleji Anadolu Lisesi'nde IB Diploma Programı sunulmaktadır. Uluslarası Bakalorya programı 16 ile 19 yaş arası öğrencilere sunulmak üzere hazırlanmış eğitim programıdır. Öğrencilere yaşayarak öğrenme imkanı sunan program onların kendilerini yazılı ve sözlü olarak ifade edebilmelerini sağlamaktadır. Uluslararası mecralarda söz sahibi olmasını destekleyen IB Programı Marmara Koleji'nde öğrencilere aktarılmaktadır. Uluslararası geçerliliği bulunan bu diploma sayesinde öğrenciler yurt içi ve yurt dışında burslu okuma imkanına sahip olmaktadır. Yalnızca akademik alanda gelişimi değil sosyal, kültürel ve kültürlerarası yetkinlikler kazandırmaktadır. Özel Kocaeli Marmara Koleji Anadolu Lisesi'nde öğrencilerin bireysel beceri ve farklılıkları dikkate alınmaktadır. Öğrencilerin kişilik gelişimini tamamlamaları ve kalıcı bir eğitim sunmak adına rehberlik hizmeti okulda bulunmaktadır. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti öğrencilerin eğitim alanındaki gelişimlerini yakından takip etmektedir. Eğitim süreci boyunca oluşabilecek sorun ya da problemlerin önüne geçmek adına etkili çalışmalar düzenlemektedir. Aynı zamanda öğrencilerin hedef belirlemesinde ve bu hedeflere sağlıklı adımlarla yürümesinde aktif rol oynamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kocaeli Marmara Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Dumlupınar Mah. Şehit Turgut Çiçek Cad. No:47, Kartepe/kocaeli
0 262 373 13** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum