fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Körfez Liseleri

Körfez liselerinin; taban puanlarına, fotoğraf galerilerine, eğitim ücretlerine, bursluluk sınav tarihlerine ve daha fazlasına hemen ulaşabilirsiniz.
5 okul bulundu.
Özel Kocaeli Safir Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Körfez / Fatih Mah.
Özel Kocaeli Safir Koleji Fen Lisesi

Özel Kocaeli Safir Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Safir Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Körfez / Fatih Mah.
Özel Kocaeli Safir Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kocaeli Safir Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeşil Vadi Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Körfez / İlimtepe Mah.
Özel Yeşil Vadi Koleji Anadolu Lisesi

Özel Yeşil Vadi Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Safir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Körfez / Fatih Mah.
Özel Kocaeli Safir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Kocaeli Safir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00
Özel Yeşil Vadi Koleji Cüneyt Erkal Fen Lisesi Özel Okul
Körfez / İlimtepe Mah.
Özel Yeşil Vadi Koleji Cüneyt Erkal Fen Lisesi

Özel Yeşil Vadi Koleji Cüneyt Erkal Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Körfez Liseleri

Körfez liseleri, öğrencilerinin potansiyellerini keşfetmelerine olanak sağlayacak her türlü imkanı onlara sunarak eğitim de fark yaratmayı amaçlamakta ve her geçen gün kendini geliştiren yapısıyla ailelerin dikkatini çekmektedir. Kocaeli'nin diğer ilçelerinden de öğrenci kabul eden ilçe de özel lise sayısı gün geçtikçe artmakta bunun yanında uzun yıllardır hizmet veren devlet liseleri de çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Sizler de Körfez'deki liseler hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşarak çocuğunuz için en ideal okulu hemen bulabilirsiniz. Evinize en yakın liseleri bularak servis ücreti ödemeden kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Öğrencilere hayallerindeki üniversitelerin kapılarını açacak anahtarı veren Körfez anadolu liseleri ve fen liseleri; akademik açıdan donanımlı özgüveni yüksek, problem çözebilen, pratik düşünebilen ve eleştiriye açık bireyler yetiştirmektedir. Alanında uzman öğretmenler ile faaliyetlerine devam eden bu kurumlar, teknoloji eğitimde etkili bir şekilde kullanarak öğrencilerin derslerde daha aktif olmalarını sağlamaktadır. Özellikle kolej bünyesinde bulunan İzmit özel liseleri fiziksel imkanları ve yabancı dil olanakları ile fark yaratmaktadırlar. İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi de veren kolejler dünya ile iletişim kurabilen bireylerden oluşan bir toplum oluşturmayı istemektedirler. Sizler de çocuğunuz nitelikli bir lise de eğitim hayatını sürdürmesini isterseniz hemen okullarla iletişime geçebilir, kayıt hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.


Rehberlik birimleri özellikle üniversite sınavına hazırlanmakta olan öğrenciler için büyük öneme sahiptirler. Yoğun ders çalışma temposu içerisinde psikolojik desteğe ihtiyaç duyabilen öğrencilerin yardımına rehber öğretmenler yetişmektedir. Öğrencilerin karşılaştıkları problemlerin çözümünde aktif rol oynayan rehber öğretmenler aynı zamanda üniversite tercih dönemlerinde de öğrencilere yol göstermektedir. Körfez'deki özel liseleri yakından tanımanın bir diğer yolu da veli yorumlarına göz atmaktır. Hemen okul profillerinden bu yorumlara ulaşabilir, liseleri artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.


Körfez liseleri taban puanları ve yüzdelik dilimleri her sene güncellenmekte, kontenjan bilgileri ise liseye geçiş sınavından sonra açıklanmaktadır. Tercih listenizi oluşturmadan önce taban puanları inceleyerek listenizde yer alacak okulları belirleyebilirsiniz. Körfez liselerinin; sınıf, bahçe, bina fotoğraflarına, öğrencilere sunduğu fiziksel imkanlara ve yabancı dil olanaklarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adres bilgilerine ve kulüp imkanlarına tek bir sayfa üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Körfez liseleri fiyatlarını öğrenerek bütçenize uygun okulları keşfetmek isterseniz profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Körfez Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Yabancı Dili Taban Puanı Tavan Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Med Marine Tuncer Şen Fen Lisesi Fen Lisesi İngilizce 404.36 435.7 5.05 1.97
Yarımca Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 348.66 392.02 14.48 6.72
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum