fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Kocaeli Elit Akşam Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 17:30/22:00
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Kocaeli Elit Akşam Lisesi Hakkında

Özel Kocaeli Elit Akşam Lisesi, Kocaeli'nin Darıca ilçesinde hizmet vermektedir. Bu kurum, hangi yaşta olursa olsun lise eğitimini yarıda bırakan öğrencilere umut ışığı olmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı örgün eğitimin dışına çıkarılmış öğrenciler, yetişkinler ve çalışma hayatına atılmak zorunda kaldığından eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalmış öğrenciler, lise diplomalarını almaya hak kazanmaktadırlar. Açık öğretim lisesinde okuyan öğrencilere kaldıkları yerden ara sınıflara geçiş imkanı sunulan bu okulda dersler ve sınavlar öğretmenlerle yüz yüze gerçekleştirilmektedir. Özel Kocaeli Elit Akşam Lisesi'nde eğitimin yaşı veya zamanı yoktur. Öğrencilerin sadece istekli olmasıyla bu okul, tecrübeli ve donanımlı kadrosuyla eğitim hizmetine kararlı adımlarla devam etmektedir.
Özel Kocaeli Elit Akşam Lisesi, ortada kalan hayalleri geniş ufuklara taşımak için çalışmaktadır. Öğrencilerinin hayatında yeni bir güneşin doğmasına sebep olmaktadır. 4 yıllık eğitim veren bu kurum, öğrencilere tekrar okulu ve dersleri sevdirmektedir. Okulun amacı; öğrencilere tekrar öz güven kazandırmak, yükseköğretim sınavlarına hazırlayarak onlara bir gelecek sunmaktır. Liseden sonraki süreçte öğrencilere hayallerindeki üniversite bölümüne girerek, bu bölümü hayalindeki meslek doğrultusunda okuması sağlanmaktadır.
Özel Kocaeli Elit Akşam Lisesi, Sabah ve öğlen vakitlerinde etüt ve ek dersler düzenlenmektedir. Birebir derslerle öğrenciler, eksikliklerini tamamlayabilir veya soru çözümleriyle bilgisini pekiştirebilmektedir.
Özel Kocaeli Elit Akşam Lisesi, yemekhane hizmetiyle öğrencilerine akşam yemeği çıkarmaktadır. İşten çıkıp gelme durumunda olan öğrenciler, yemek yemeye vakit bulamadıklarından dolayı, beslenme ihtiyacını okulun yemekhanesinden karşılayabilmektedir.
Özel Kocaeli Elit Akşam Lisesi'nde yabancı dil eğitimi de verilmektedir. İngilizce dil eğitimi verilen öğrenciler, girecekleri üniversitelerin hazırlık sınıflarında zorluk çekmemekte ve hazırlık sürecini kolayca geçerek lisans hayatına başlayabilmektedir. Bu bağlamda akşam liseleri arasında tercih edilen bu kurum, öğrencilere tekrardan umut olmaktadır.

Yorumlar (2)

  • MB

    Güvenilir bir kurum. 24 saat iletişimin aksamadan devam edebilen tek akşam lisesi diyebilirim

  • DA

    Değerli bir kadrosu var.Tam memnuniyet odaklı hizmet anlayışı en güçlü yanları diyebilirim.Elit Akşam Lisesi ailesine başarılar dilerim :)

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kocaeli Elit Akşam Lisesi İletişim Bilgileri

Cami Mah., Karaarslan Cad., Yediveren Sok., No:6, Darıca/kocaeli
0 552 820 25** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum