fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Darıca Liseleri

Darıca liseleri taban puanları, eğitim olanakları, yabancı dil imkanları ve okulların detaylı bilgilerine ulaşarak kendinize en uygun okulu bulun!
9 okul bulundu.
%10 İndirim Özel Kocaeli Elit Akşam Lisesi Özel Okul
Darıca / Cami Mah.
Özel Kocaeli Elit Akşam Lisesi verified

Değerli bir kadrosu var.tam memnuniyet odaklı hizmet anlayışı en güçlü yanları diyebilirim.elit akşam lisesi ailesine ba...

Özel Afşinbey Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Darıca / Kazımkarabekir Mah.
Özel Afşinbey Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Afşinbey Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darıca Boğaziçi Teknoloji Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Darıca / Sırasöğütler Mah.
Özel Darıca Boğaziçi Teknoloji Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Darıca Boğaziçi Teknoloji Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darıca Deva Akşam Lisesi Özel Okul
Darıca / Emek Mah.
Özel Darıca Deva Akşam Lisesi

Özel Darıca Deva Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 17:00
Özel Marmara Bilge Koleji Fen Ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Darıca / Piri reis Mah.
Özel Marmara Bilge Koleji Fen Ve Teknoloji Lisesi

Özel Marmara Bilge Koleji Fen Ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Marmara Bilge Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Darıca / Piri reis Mah.
Özel Marmara Bilge Koleji Anadolu Lisesi

Özel Marmara Bilge Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darıca Seymen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Darıca / Piri reis Mah.
Özel Darıca Seymen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Darıca Seymen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darıca Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Darıca / Fevziçakmak Mah.
Özel Darıca Final Anadolu Lisesi

Özel Darıca Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Afşinbey Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Darıca / Kazımkarabekir Mah.
Özel Afşinbey Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Afşinbey Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Darıca Liseleri

Darıca liseleri bünyesine kabul ettiği öğrencilerin bireysel potansiyellerini en üst seviyelere çıkararak onların başarılı ve nitelikli bireyler olarak hayata hazırlanmalarını desteklemektedir. Branşlarında donanımlı, tecrübeli ve uzman akademik kadrosu ile Darıca'daki Anadolu liseleri, öğrencilerinin başarı katsayısını arttırmak adına eğitim programlarını sürekli olarak güncel tutmaktadır. Birçok devlet ve özel okulun bulunduğu Darıca Liseleri arasından öğrencinize en uygun okulu vakit kaybı yaşamadan kolaylıkla bulun!


Özel Darıca Anadolu Liseleri, çok yönlü eğitim yaklaşımlarının beraberinde öğrencilerin ayrıcalıklı bir eğitim almalarını desteklemektedir. Milli Eğitim Bakanlığı'nın eğitim müfredatı çerçevesinde oluşturduğu eğitim programları ile öğrencilerin kaliteli bir öğrenim görmelerini amaçlamaktadır. Darıca'daki özel liseler öğrencilerin sosyal, akademik ve kültürel açılardan yetkinlikler kazanmalarını hedefleyerek başarılı bireyler olmalarını sağlamaktadır. Öğrencilerin hedefleri doğrultusunda kendisinden emin adımlarla ilerlemelerini destekleyecek eğitim içerikleri oluşturarak onların gelişimlerini yakından takip etmektedir. Lise döneminde yoğunlaşan eğitim-öğretim hayatını eğlenceli bir hale getirerek öğrencilere çeşitli faaliyet ve etkinliklerle ayrıcalıklı bir öğrenim ortamı oluşturmaktadır. Darıca'daki liseler öğrencilerinin hedefledikleri üniversitelere yerleşebilmelerini desteklemek amacı ile hazırladığı programlarla sınavlara yönelik çalışmalar oluşturmaktadır. Darıca özel lise fiyatları okulların öğrencilere sağladıkları eğitim farklılıklarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bununla birlikte bölgedeki bazı liseler bursluluk sınavları düzenleyerek başarılı öğrencilerin ücretsiz veyahut indirimli olarak bir eğitim almasını desteklemektedir.


Darıca'da yer alan lise türleri; anadolu lisesi, fen lisesi, meslek lisesi ve akşam lisesi şeklinde olmaktadır. Bölgedeki tüm lise türlerini Okul.com.tr üzerinden inceleyerek kendinize uygun okulları kolaylıkla bulabilirsiniz. Darıca'nın en iyi liseleri hakkında detaylı bilgilere erişebileceğiniz Darıca liseleri listesi üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun okullarla anında iletişime geçebilirsiniz. Vakit kaybı yaşamadan öğrenciniz için en doğru okul ile görüşün! Tüm bu çalışmayı gerçekleştirmek için zaman bulamıyorsanız Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından destek alarak öneriler isteyebilirsiniz.

Darıca Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Yabancı Dili Taban Puanı Tavan Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Darıca Fen Lisesi Fen Lisesi İngilizce 407.71 462.28 4.64 0.62
Sırasöğütler Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 329.52 400.69 18.84 5.52
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum