fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel TED Adana Koleji Ortaokulu

Özel TED Adana Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel TED Adana Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel TED Adana Koleji Ortaokulu öğrencilerine araştırmacı ve yenilikçi eğitim yöntem ve teknikleriyle hizmet vermektedir. Kurum bilim, kültür, sanat ve spor ortamlarında öğrencilerinin ilgi ve yetenek alanlarını ortaya çıkarmaktadır. Verdiği eğitimin çeşitliliği ve yetkinliğiyle bölgede ön plana çıkmaktadır. Okul, öğrencilerinin teknoloji kullanımını hayatlarının her alanına taşımalarını amaçlamakta ve bu anlamda çalışmalar yürütmektedir. Sınıflarda bulunan akıllı tahtaların yanı sıra okulun bilgisayar ve fen laboratuvarlarıyla öğrencilere teknolojik bir eğitim ortamı sunulmaktadır.
Ortaokul, öğrencilerin liseye geçiş sınavlarına hazırlandıkları ve derslerin oldukça yoğun olduğu bir dönemdir. Özel TED Adana Koleji Ortaokulu'nun alanında yetkin akademi kadrosu bu süreçte öğrencilerin yanında olmaktadır. Okulda yapılan rehberlik çalışmalarıyla öğrencilerin ilerlemeleri kaydedilmekte ve sınav sürecinin yönetilmesi kolaylaşmaktadır. Ayrıca okulun psikolojik danışmanlık servisi öğrencilerle bu süreçte düzenli olarak görüşmektedir. Bu sayede öğrencilerin yaşayabileceği problemler önlenmekte ve aldıkları fayda artırılmaktadır. Okul, ebeveynlerle de güçlü iletişim kurarak ihtiyaç duyulan zamanlarda gerekli aksiyonları hızlıca almaktadır.
Özel TED Adana Koleji Ortaokulu sahip olduğu kaliteli yabancı dil eğitimi ile bilinmektedir. Branşında uzman eğitimciler tarafından yoğun ve etkili bir İngilizce dil eğitimi programı uygulanmaktadır. Okulun yabancı dil kulübünde de İngilizce dil eğitimini çeşitlendiren ve uygulamalı hale getiren aktiviteler yapılmaktadır. Böylece öğrenciler eğlenerek öğrenmekte ve öğrendikleri kalıcı hale gelmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel TED Adana Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir Mah. Adana-Mersin Oto Yolu Bati Baglantisi Bul. Ted Adana Koleji Sitesi No:32, Seyhan / Adana
0 322 444 78** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum