fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Alanya Oba Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Alanya Oba Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Alanya Oba Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Alanya Oba Bahçeşehir Koleji Ortaokulu her öğrenci kaliteli eğitimi hak eder prensibiyle hizmet vermektedir. Okul büyük bir kampüsün içerisinde yer aldığından birçok fiziksel imkana sahiptir. Kurumda büyük bir kapalı spor salonu, spor alanı ve bahçe bulunmaktadır. Öğrenciler hava şartlarına bağlı olarak açık ya da kapalı spor alanlarında fiziksel aktiviteler gerçekleştirmektedir. Fiziksel gelişim açısından önemli bir dönemde olan öğrencilere sportif faaliyetlerin katkısı oldukça fazla olmaktadır. Ayrıca liseye geçiş sürecinde olan öğrenciler için sınav stresinden uzaklaşma fırsatı yaratmaktadır.
Özel Alanya Oba Bahçeşehir Koleji Ortaokulu öğrencilerine sınav hazırlığında verdiği desteklerle beğeni toplamaktadır. Branşında uzman eğitimci kadrosu sınava hazırlık sürecinde öğrencilerine her anlamda destek olmaktadır. Kurumun psikolojik danışmanı öğrencilerin sınav stresiyle başa çıkmalarına yardımcı olacak çalışmalar yürütmektedir. Birebir görüşmeler sayesinde öğrencilere zaman ve kaygı yönetimi gibi konularda yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Kurumda yapılan hafta sonu eğitim de öğrencilerin derslerden geri kalmasını engellerken aynı zamanda sınav hazırlığında öne geçmelerini sağlamaktadır.
Özel Alanya Oba Bahçeşehir Koleji Ortaokulu öğrencilerinin yeniliklere açık ve öz farkındalığı yüksek bireyler olmasını hedeflemektedir. Bu sebeple okulda öğrencilere yönelik sportif ve sanatsal aktiviteler düzenlenmektedir. Bu aktiviteler sayesinde öğrenciler yeteneklerini keşfederken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Alanya Oba Bahçeşehir Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Oba Mahallesi Tosunlar Cad. No:12 Alanya/antalya
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum