fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu geleceğe çağdaş ve sorgulayan bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum bu amaca uygun olarak modern eğitim sistemlerini ve çağın teknolojilerini kullanmaktadır. Okul bu bağlamda öğrencilerine oldukça teknolojik bir eğitim ortamı sunmaktadır. Okulun 3D odası ve sınıflarda bulunan akıllı tahtalar eğitimcilere derslerini uygulamalı ve ilgi çekici şekilde işleme fırsatı sunmaktadır. Öğrencilerin de oldukça ilgisini çeken bu imkanlar eğitimi çeşitlendirmektedir. Bilgisayar ve fen laboratuvarları da öğrencilerin ezber yoluyla değil yaparak ve yaşayarak öğrenmesine imkan tanımaktadır.
Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu bünyesinde birçok aktivite düzenlenmektedir. Eğitimciler bu aktivitelerle öğrencilerin yeteneklerini keşfetmelerini ve çok yönlü bireyler olmalarını hedeflemektedir. Basketbol, voleybol ve futbol gibi aktivitelerin yanı sıra yüzme, masa tenisi ve jimnastik gibi fiziksel aktiviteler de bulunmaktadır. Ortaokul öğrencilerin fiziksel gelişimleri için önemli bir dönem olduğundan fiziksel aktiviteler oldukça faydalı olmaktadır. Okulda fiziksel aktivitelerin yanı sıra satranç, akıl ve zeka oyunları gibi zihin gelişimine yardımcı faaliyetler de yürütülmektedir. Zihinsel aktiviteyi artıran bu aktiviteler sayesinde öğrencilerin öğrenme süreçleri hızlanmaktadır. Eğitimciler tarafından bu aktivitelere ek olarak sanatsal aktiviteler düzenlenmektedir. Görsel ve el sanatlarının yanı sıra müzik kulübü de bulunmaktadır. Müzik kulübü sayesinde öğrenciler yeteneklerini keşfetmekte ve ilgilerini çeken enstrümanlarla vakit geçirmektedir.
Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu'nun eğitim programında yabancı dil eğitimi oldukça hassas bir şekilde ilerletilmektedir. Okulda İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Kurumun yabancı dil kulübünde de öğrencilerin aldığı yabancı dil eğitimi doğrultusunda aktiviteler düzenlenmektedir. Bu sayede öğrencilerin uygulamalı bir dil eğitimi alması hedeflenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Soğuksu Mah. Toroslar Cad. No: 10 Serik/antalya
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum