fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Antalya Vizyon Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Vizyon Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Antalya Vizyon Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Antalya Vizyon Koleji Ortaokulu, Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde bulunmaktadır. Bu kurum, 21. yüzyıl çocuklarını klasik eğitim sistemiyle hayata hazırlayamayacağının bir gerçek olduğunu düşünerek eğitimde farklılaşan sistemleriyle hizmet vermektedir. Okul, geleceğin eğitim sistemini bugünden işleyerek geleceğe hazır nesiller yetiştirmektedir. Öncelikle, öğrencilerinin öz disiplin becerileri geliştirmek adına ödül ve cezanın olmadığı pozitif disiplin anlayışını benimsemektedir. Bu amaçla Özel Antalya Vizyon Koleji Ortaokulu'nda ders zili çalmamaktadır. Okulda öğrencilerin değil öğretmenlerin sınıfı vardır. Üniversitede olduğu gibi öğrenciler dersin yapıldığı sınıfa gitmektedir. Kabin derslik sistemiyle o derse uygun şekilde dizayn edilmiş sınıflarda ders işlenmektedir. Bu şekilde öğrenci motivasyonu son derece arttırılmaktadır. Bu kurumun öğrencileri daha ortaokul yıllarında ileri düzeyde Microsoft teknolojileri kullanıcısı hale gelmektedir. Dijital tabanlı eğitim sisteminin uygulandığı bu kurumda öğrenciler, çok daha verimli çalışmaktadır. Bu kurumda, defter, kitap götürme zorunluluğu ortadan kalkmaktadır. Bu bağlamda kurumda, yapay zeka sayesinde kişiye özel eğitime geçilmektedir. Alanında uzman öğretmenler, zaman ve mekandan bağımsız olarak her öğrenciyi takip ederek eksikliklerine göre destek verebilmektedir.
Özel Antalya Vizyon Koleji Ortaokulu, dil eğitiminde interaktif eğitim yazılımları kullanmaktadır. Yabancı dilde konuşma pratiği, dijital platformlar sayesinde artmaktadır. Öğrenciler, daha ortaokulda ileri düzeyde İngilizce konuşur hale gelmekte, uluslararası sertifikalar almaya hak kazanmaktadır. Üniversiteye hazırlık sürecinde klasik materyallerin yapay zekalarla güçlendirildiği programlarla kişiye özel eğitim yine ön plana çıkmaktadır. Bu imkanlar dolayısıyla bu kurumun öğrencileri, oldukça başarılı, çağdaş, çağa ayak uydurabilen, üretken ve yaratıcı bireyler olarak yetişmektedir.
Özel Antalya Vizyon Koleji Ortaokulu, okula başlayan her çocuk için 21. yüzyıl çocuklarına özel olarak hazırlanan kampüs hayatını onlara sunmaktadır. Bu kurumda sanat ve sporda uzmanlaşmak eğitimin vazgeçilmez bir parçasıdır. Tüm bu imkanlarıyla tercih edilen Vizyon Koleji, geleceğin eğitimini bugünden vizyona sunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antalya Vizyon Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Kizilarik Mah. 2816. Sok. A1-A2 Girişli Blok, No:1A/a, Muratpaşa / Antalya
0 242 444 89** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum