fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Bilbaşar Ortaokulu

Özel Bilbaşar Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Bilbaşar Ortaokulu Hakkında

Özel Bilbaşar Ortaokulu akılcı, yaratıcı ve öz farkındalığı yüksek bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum bu hedefine ulaşmak için öğrencilerine akademik, kültürel ve sosyal bir eğitim ortamı yaratmaktadır. Eğitimciler bu eğitim ortamında yürüttükleri çeşitli çalışmalarla öğrencilerin hoşgörülü, saygılı ve bilinçli insanlar olmalarını sağlamaktadır. Kurum öğrencileriyle birebir ilgilenmek amacıyla sınıf mevcudunu sınırlı tutmakta ve bu sayede birebir eğitim olanağı doğmaktadır. Kurumun psikolojik danışmanı da öğrencilerle birebir görüşmeler gerçekleştirerek karakter gelişimlerini takip etmektedir.
Özel Bilbaşar Ortaokulu öğrencilerinin çok yönlü ve donanımlı bir eğitim alması için çeşitli fiziksel imkanlar sunmaktadır. Öğrenciler okulda bulunan mutfak ve sanat atölyesinde gerçekleştirilen aktiviteler sırasında hayal dünyalarını dışa vurma imkanı bulmaktadır. Kurumun müzik odasında öğrenciler kendilerini müzik yoluyla ifade etme şansı yakalamaktadır. Okulda sanatsal faaliyetlerin yanı sıra sportif faaliyetler için de alanlar bulunmaktadır. Bunlardan biri olan kapalı spor salonu kapalı havalarda öğrencilerin fiziksel aktivitelerden mahrum kalmasını engellemektedir. Okulun bilgisayar ve fen laboratuvarları da öğrencilerin teknolojik gelişmelerle iç içe olmasını ve uygulamalı eğitimler almasını sağlamaktadır.
Özel Bilbaşar Ortaokulu bünyesinde öğrencilerin ilerlemelerini takip eden rehberlik çalışmaları yürütülmektedir. Bu çalışmalar liseye geçiş sürecinde öğrenciler için oldukça faydalı olmaktadır. Okul ve aile iş birliğiyle yürütülen bu çalışmalar velilerin beğenisini toplarken öğrencilerin sınav sürecini kolaylaştırmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilbaşar Ortaokulu İletişim Bilgileri

Ulus Mah. Orhan Veli Cad. No:18, Kepez/antalya
0 242 346 40** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum