fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Demre Ekol Ortaokulu

Özel Demre Ekol Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Demre Ekol Ortaokulu Hakkında

Özel Demre Ekol Ortaokulu liseye geçiş sürecinde öğrencilerine verdiği destekle dikkat çekmektedir. Branşında uzman eğitim kadrosu bu süreçte öğrencilere her konuda destek olmaktadır. Okulda öğrencilere yönelik rehberlik çalışmaları yürütülmektedir. Bu çalışmaların amacı öğrencilerin derslerinden geri kalmaları durumunda yardımcı olmak ve gelişimlerini izlemektir. Kurumun psikolojik danışmanı da sınava hazırlık sürecinde öğrencilerin yanında olmaktadır. Birebir yaptığı görüşmelerle sınav kaygısının öğrenciler üzerindeki etkilerini azaltmayı amaçlamaktadır.
Okul öğrencilerinin sınava hazırlığı kadar karakter gelişimlerine de önem vermektedir. Özel Demre Ekol Ortaokulu öğrencilerini çok yönlü ve donanımlı bireyler olarak yetiştirmek adına birçok aktivite düzenlemektedir. Basketbol, futbol ve voleybol gibi fiziksel aktivitelerin yanı sıra görsel sanatlar faaliyetleri de yürütülmektedir. Kurumda bulunan bilişim kulübü de öğrencilerin teknolojiyle iç içe olmasını sağlayan aktivitelere ev sahipliği etmektedir. Okulun proje kulübü ise öğrencilerin erken yaşta sorumluluk bilinci kazanmasını ve ekip çalışmasına yatkın bireyler olmasını amaçlamaktadır. Bunlara ek olarak kurum öğrencilerine değerler eğitimi vermektedir. Bu yolla öğrencilerin paylaşma, yardımlaşma ve empati gibi evrensel değerleri özümsemesi sağlanmaktadır.
Özel Demre Ekol Ortaokulu yabancı dil eğitimi anlamında bölgede dikkatleri üstüne çekmektedir. Kurumda branşında uzman öğretmenler tarafından İngilizce, Fransızca ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Böylece öğrencilerin liseye geçtiklerinde birden fazla dili etkin kullanmaları hedeflenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Demre Ekol Ortaokulu İletişim Bilgileri

Alakent Mah. Orta Salım Sok. No:19, Demre / Antalya
0 555 917 85** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum