fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel On Adım Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Özel On Adım Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel On Adım Eğitim Bilimleri Ortaokulu Hakkında

Özel On Adım Eğitim Bilimleri Ortaokulu öğrencilerini hayata hazırlamaya öncelik vermektedir. Kurum, öğrencilerin kendilerini tanımalarını ve iletişim becerilerini geliştirmelerini amaçlamaktadır. Uzman eğitimci kadrosu bu doğrultuda öğrencilere yönelik birçok çalışma yürütmektedir. Okulda düzenlenen akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleri öğrencilerin zihinsel gelişimini desteklemektedir. Bilişim kulübü aktiviteleriyse öğrencilerin teknolojik gelişmelerle iç içe olmalarını sağlamaktadır. Kurumda bunların yanı sıra beden eğitimi, futbol, voleybol ve masa tenisi aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Düzenlenen sportif faaliyetler sayesinde öğrencilerin fiziksel gelişim bakımından maksimum fayda almaları amaçlanmaktadır. Özel On Adım Eğitim Bilimleri Ortaokulu'nda yapılan gezi kulübü, tiyatro, halk oyunları ve müzik kulübü aktiviteleri ile de öğrencilerin kültürel birikimleri artırılmaktadır. Okulun bünyesinde bulunan müzik kulübü de öğrencilerin beğeni odağı olmaktadır. Bu kulüpte yapılan aktiviteler öğrencilerin eğlenceli vakit geçirmesini ve yeteneklerini keşfetmesini sağlamaktadır.
Ortaokul, öğrencilerin bireyliğe adım atmasının yanı sıra liseye geçiş sınavlarına da hazırlandıkları bir dönemdir. Bu dönemde öğrenciler yoğun bir çalışma temposuna girmektedir. Özel On Adım Eğitim Bilimleri Ortaokulu bu dönemde öğrencilerine çok yönlü destek vermektedir. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi öğrencilerle görüşerek bu dönemde yaşanabilecek problemlere karşı önlemler almaktadır. Servis aynı zamanda öğrencilerin hedef belirlemelerine ve ders çalışma planı hazırlamalarına yardımcı olmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel On Adım Eğitim Bilimleri Ortaokulu İletişim Bilgileri

Meydankavağı Mah. Perge Bul. No:36, Muratpaşa / Antalya
0 242 316 07** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum