fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şefik Cüce Ortaokulu

Özel Şefik Cüce Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Şefik Cüce Ortaokulu Hakkında

Özel Şefik Cüce Ortaokulu evrensel değerleri benimsemiş donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde bu hedefler doğrultusunda hizmet vermektedir. Eğitimciler öğrencilerin potansiyellerinin kalabalık sınıflarda kaybolmasını istemediğinden sınıf mevcudunu sınırlı tutmaktadır. Böylece öğrencilerini daha iyi tanıyan öğretmenler karakterlerine uygun ve özelleştirilmiş eğitim verme imkanı bulmaktadır. Okulun psikolojik danışmanı da öğrencilere sınav kaygısı ve zaman yönetimi gibi birçok konuda destek olmaktadır. Öğrenciler bu uygulamalar sayesinde sınav sürecini sağlıklı şekilde atlatmaktadır.
Okulda öğrencilere yönelik masa tenisi, futbol, basketbol ve voleybol gibi birçok faydalı aktivite bulunmaktadır. Bu aktiviteler öğrencilerin fiziksel gelişimlerine destek olurken aynı zamanda sınav stresinden uzaklaşmalarını sağlamaktadır. Bunlara ek olarak Özel Şefik Cüce Ortaokulu'nda bulunan müzik kulübü bünyesinde ilgi çekici aktiviteler düzenlenmektedir. Böylece öğrenciler ilgi alanlarına uygun enstrümanları tanımakta ve eğlenceli vakit geçirebilmektedir. Okulda bulunan yaz okulu uygulaması da öğrencilerin oldukça beğenisini toplamaktadır. Bu uygulama sayesinde öğrenciler yaz tatillerini arkadaşları ve öğretmenleri ile beraber geçirmektedir.
Özel Şefik Cüce Ortaokulu yabancı dil eğitimine de oldukça özen göstermektedir. Kurumda branşında uzman öğretmenler tarafından İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Böylece öğrencilerin birden fazla dili etkin kullanması amaçlanmaktadır. Okulun yabancı dil kulübünde de dil eğitimini destekleyen aktiviteler düzenlenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şefik Cüce Ortaokulu İletişim Bilgileri

Gebizli Mah. Termesos Cad, 1125/1. Sok. No:21, Muratpaşa/antalya
0 242 222 02** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum