fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Ortaokulu

Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Ortaokulu, öğrencinin seviyesi ve kişilik özelliklerine uygun şekilde eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Kurum, bu amaca uygun olarak yenilikçi eğitim metotları ve teknikleri uygulayarak öğrencinin başarısını artırmaktadır. Okulda sınıf mevcutları sınırlı tutularak öğretmenlere öğrencileri tanıma fırsatı verilmektedir. Sınıf mevcutlarının sınırlı tutulması aynı zamanda öğrencilerin potansiyellerinin kalabalık sınıflarda kaybolması önlenmektedir. Branşında uzman eğitimciler, öğrencilerin çok yönlü bireyler olması adına birçok çalışma yürütmektedir. Kurumda bu doğrultuda basketbol, beden eğitimi, futbol ve badminton aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu sayede öğrencilerin sportif faaliyetlerde kendilerini denemeleri ve yeteneklerini keşfetmeleri sağlanmaktadır. Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Ortaokulu'nda düzenlenen sinema, tiyatro, gezi kulübü ve müzik kulübü aktiviteleriyle de öğrencilerin ilgi alanları çeşitlendirilmektedir. Bu aktiviteler sırasında kendini tanıyan öğrenciler, öğretmenlerin rehberliğiyle ilgi alanları doğrultusunda faaliyet yürütebilmektedir.
Okul, öğrencilerin birden fazla yabancı dili etkin konuşabilmesini hedeflemektedir. Alanında uzman eğitimci kadrosu bu hedef doğrultusunda öğrencilere İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Bu sayede öğrencilerin liseye geçtiklerinde birden fazla dili anlıyor ve konuşuyor olması sağlanmaktadır. Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Ortaokulu'nun yabancı dil kulübü de bu hedefe ulaşma konusunda kritik rol oynamaktadır. Öğrenciler bu kulüp bünyesinde yapılan aktiviteler sayesinde İngilizce ve Almancayı ezbere dayalı değil, uygulamalı olarak öğrenmektedir. Böylece öğrencilerin aldığı yabancı dil eğitimi çeşitlendirilmekte ve kalıcı hale getirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Orta Mah. Belek Cad. No:54, Serik / Antalya
0 242 722 51** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum