fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yaşam Tasarım Okulları Ortaokulu

Özel Yaşam Tasarım Okulları Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Yaşam Tasarım Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Yaşam Tasarım Okulları Ortaokulu, bireysel ve sosyal gelişim alanlarında donanımlı öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, eğitim programını bu hedefe ulaşmak adına kapsamlı olarak hazırlamaktadır. Branşında uzman eğitimciler ve sosyal aktivitelerle öğrencilerin aldığı eğitim çeşitlendirilmektedir. Akıl ve zeka oyunları, bilişim kulübü, robotik ve kodlama ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Bu aktiviteler sırasında problem çözme yetenekleri gelişen öğrenciler aynı zamanda teknolojik gelişmelere hakim bireyler olmaktadır. Kurumda bunların yanı sıra halk oyunları, tiyatro, sinema, dekoratif sanatlar, görsel sanatlar ve müzik kulübü aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Özel Yaşam Tasarım Okulları Ortaokulu, bu aktivitelerle öğrencilerin entelektüel birikimini artırmayı amaçlamaktadır. Kurum, öğrencilerinin sportif faaliyetlere katılımını da teşvik etmektedir. Bu sebeple kurumda beden eğitimi, masa tenisi, futbol, voleybol ve tenis aktiviteleri yapılmaktadır. Böylece öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin en üst seviyeye çıkmasına destek olunmaktadır.
Kurum, öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olarak yetişmesi için yabancı dil eğitimine önem vermektedir. Okulun alanında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilere kapsamlı olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Bu sayede öğrencilerin birden fazla dili aktif olarak anlamaları ve konuşmaları hedeflenmektedir. Özel Yaşam Tasarım Okulları Ortaokulu'nun yabancı dil kulübünde yapılan etkinliklerle de öğrencilerin aldığı eğitim desteklenmektedir. Kulüp bünyesinde yapılan aktivitelerle öğrencilerin yabancı dili yaşayarak ve pratik yaparak öğrenmesi sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yaşam Tasarım Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Oba Mah. Tosunlar Cad. No:20, Alanya / Antalya
0 242 538 83** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum