fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kestel Ortaokulları

Kestel ilçesindeki tüm ortaokulları arasından uygun okulunuzu bulmanız adına sizin için tüm ortaokulları bir araya getirdik, listelerimizi incelemeye hemen başlayın! Bütçenize en uygun özel ortaokulların detaylı bilgilerini incelemek isterseniz Kestel özel ortaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
3 okul bulundu.
Özel Kestel Tan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kestel / Kale Mah.
Özel Kestel Tan Okulları Ortaokulu

Özel Kestel Tan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kestel Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kestel / Ahmetvefikpaşa Mah.
Özel Kestel Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Kestel Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00
Özel Mesafe Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kestel / Ahmet vefik paşaosb Mah.
Özel Mesafe Koleji Ortaokulu

Özel Mesafe Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kestel Ortaokulları

Bursa Kestel ortaokulları öğrencilerine uzman kadrosu ve yenilikçi yapısıyla lise hazırlık eğitimleri sunan kurumlardır. Devlet ortaokulları çoğunlukta olmakla beraber imkanları ve eğitim kalitesi daha yüksek olan özel ortaokullarda bölgede bulunmaktadır. Ortaokul döneminde ilkokul bilgileri liseye hazırlık eğitimleriyle harmanlanarak öğrencilerin en iyi anlayacağı şekilde verilmelidir. Bu sebeple ortaokul seçimlerinde öğrenciniz için en iyi okulu bulmak oldukça önemlidir. Sizde en uygun kurumu belirlemek için Kestel ortaokullarının tümüne yer verdiğimiz listeyi inceleyebilirsiniz. Okulların profillerinden tüm detaylı bilgileri edinebilirsiniz.


Kestel Bursa'nın küçük ilçelerinden biri olmasına rağmen nüfus yoğunluğu giderek artmaktadır. Öğrenci sayısının artmasıyla doğru orantılı olarak verilen eğitimlerin kalitesinin artması için bölge okulları akademik sistemlerini modern eğitim yöntemlerine göre yenilemektedir. Derslerin verildiği fen ve bilgisayar laboratuvarları da oldukça önemlidir. Tüm eğitimlerin uygulamalı olarak verilebilmesi adına her ders için hazırlanmış eğitim atölyeleri okul içerisinde bulunmalıdır. Bu bağlamda velilerin tercih ettiği okullar Kestel'deki kolejlerdir. Servis imkanı bulunan özel öğretim kurumları kendi araçlarıyla hizmet verirken devlet ortaokullarında genellikle anlaşmalı kurumlarla hizmet verilmektedir. Kış mevsiminde servis imkanı ulaşım konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Kolejlerin detaylı fotoğraflarına ve sundukları imkanlara yer verdiğimiz okul profillerini inceleyerek okullar hakkında fikir edinebilirsiniz. Daha önce okullara öğrencilerini kayıt ettirmiş velilerin olumlu veya olumsuz yorumlarına, özet bilgiler içeren yazılara göz atabilirsiniz. Velilerin okulları tercih etme sebeplerinden biri de giriş çıkış saatlerinin çalışma saatlerine uygun olmasıdır. Okulların profillerinden eğitim saatlerini de görüntüleyebilirsiniz.


Bursa Kestel ortaokulları listesinden kendinize ve öğrencinize uygun okulların bilgilerine erişebilirsiniz. Filtreleme seçenekleri arasından okulların fiziki imkanlarını, aktivite ve hizmetlerini, yabancı dil eğitimlerini ve diğer birçok detay bilgisini belirleyebilirsiniz. Kendinize uygun okulları listeleyebileceğiniz sayfadan okulların profillerini inceleyip, ideal okul ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Kestel ortaokul fiyatlarını da yine profillerden görebilir, listeleme sayfasında aylık, yıllık, haftalık bütçe aralığınıza göre okulları sıralayabilirsiniz. Okulları inceleyip uygun olanı belirlemek için yeterli zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum