fb
Onaylanmış Okul Profili

Mudanya Ortaokulları

Mudanya ortaokulları bursluluk sınavları ve fiyat bilgilerine ulaşarak sizin için en ideal okulu vakit kaybetmeden bulun!

14 okul bulundu.
Özel Mudanya Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Mudanya Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

İyi bir dil eğitimi veriliyor. sorgulayıcı bir nesil yetiştiriliyor. anasınıfından itibaren bu okuldayız. bu sene kızım...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Mudanya Sarı Zeybek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Güzelyalı siteler Mah.
Özel Mudanya Sarı Zeybek Okulları Ortaokulu

Özel Mudanya Sarı Zeybek Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Asalet Güler Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Bademli Mah.
Özel Asalet Güler Ortaokulu

Özel Asalet Güler Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Emine Örnek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Hasköy Mah.
Özel Emine Örnek Okulları Ortaokulu

Özel Emine Örnek Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:50
Özel Yedi Renkli Çınar Okulları Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Bademli Mah.
Özel Yedi Renkli Çınar Okulları Ortaokulu

Özel Yedi Renkli Çınar Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Venüs Kampüs Okulları Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Venüs Kampüs Okulları Ortaokulu

Özel Venüs Kampüs Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Bademli Kültür Okulları Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Mürsel Mah.
Özel Bademli Kültür Okulları Ortaokulu

Özel Bademli Kültür Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 16:45
Özel Mavi Dünya Okulları Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Mavi Dünya Okulları Ortaokulu

Özel Mavi Dünya Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özgün Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Özgün Koleji Ortaokulu

Özel Özgün Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:45
Özel Mudanya FKM Okulları Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Mudanya FKM Okulları Ortaokulu

Özel Mudanya FKM Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:40
Özel Bademli Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Bademli Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Bademli Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 08:00
Özel Mudanya Bilfen Okulları Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Mudanya Bilfen Okulları Ortaokulu

Özel Mudanya Bilfen Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Hazar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Bursa Hazar Koleji Ortaokulu

Özel Bursa Hazar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:40
Özel TED Bursa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Mürsel Mah.
Özel TED Bursa Koleji Ortaokulu

Özel TED Bursa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mudanya Ortaokulları

Mudanya ortaokulları bölgede oldukça büyük, geniş bahçeli binalarda kurulmuş okullardır. İlçenin genç nüfusunun fazla olması bu durumu etkileyen başlıca etkenlerdendir. Mudanya ortaokullarının büyük kısmında öğrencilere daha iyi eğitim verebilmek adına kurumlar bünyelerinde fen ve bilgisayar laboratuvarları, eğitim atölyeleri gibi imkanlar sunmaktadır. Okulların fiziki imkanlarını, eğitim yaklaşımlarını ve diğer pek çok detayını dahil ederek hazırladığımız listeden kendinize uygun ortaokulu hemen belirleyebilirsiniz.


Mudanya turistik açıdan da ziyaret edilen bir ilçe olduğundan bölgede lise seviyesi için turizm ve otelcilik bölümleri yer almaktadır. Bu bölümleri hedefleyen öğrencilerin sınav hazırlıkları ortaokulda devam ettirilirken aynı zamanda lise hayatlarını kolaylaştıracak bilgilerde aktarılmaktadır. Böylelikle öğrencilere ortaokulda sağlam bir temel oluşturularak geleceğinde başarılı bireyler olmalarının kapıları aralanmaktadır. Özel Mudanya ortaokullarının fiyatları fiziksel imkanlarına, aktivite ve hizmetlerine, sundukları eğitimin kalitesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Öğrenciniz için en doğru okulu bulmak adına okulların profillerine göz atabilir, profiller üzerinden okulların harita konumlarına, giriş ve çıkış saatlerine, güncel tuttuğumuz fotoğraflarına ulaşabilir, okullarla iletişime geçebilirsiniz. Mudanya ortaokulları genelinde eğitim öğrenci merkezli ilerletilmektedir. Birçok veli 8. sınıf öğrencileri için özel okulları tercih etmektedir. Bu durumun en büyük sebeplerinden biri özel okullarda ve kolejlerde öğrencilere verilen eğitimlerin sınavlar için yoğunlaştırılmış şekilde, hafta sonu etütleri ve ek derslerle ilerlemesidir.


Bursa Mudanya ortaokulları listesinden tüm okullara göz atabilirsiniz. Filtreleme seçeneklerinden okulları özel veya devlet okulu olmak üzere farklı şekilde sıralayabilirsiniz. Ayrıca okulların kriterlerinize göre; fiziksel imkanlarını, aktivitelerini, yabancı dil olanaklarını, sundukları ekstra hizmetleri belirterek sizin için en ideal okulların bulunduğu listeye erişebilirsiniz. Mudanya'daki kolejleri veli yorumlarını inceleyerek fikir edinebilmekle beraber, okullar hakkında yazılmış özet yazıları da okuyabilirsiniz. Mudanya ortaokul fiyatlarını okulların profillerinden görüntülemekle birlikte, liste üzerinden bütçe aralığı girebilir, ekonomik durumunuza uygun kurumlara ulaşabilirsiniz. Detaylandırılmış şekilde okulları inceleyip uygun okulu bulmak için yeterli zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum