fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Nilüfer Ortaokulları

Nilüfer ilçesinde, ortaokul düzeyinde eğitim veren kurumların veli yorumlarını okumak, fotoğraf galerilerini incelemek için göz atın! Bütçenize en uygun özel ortaokulların detaylı bilgilerini incelemek isterseniz Nilüfer özel ortaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
44 okul bulundu.
Özel YEK Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ertuğrul Mah.
Özel YEK Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel YEK Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çamlıca FKM Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Çamlıca Mah.
Özel Çamlıca FKM Okulları Ortaokulu

Özel Çamlıca FKM Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 19:00
Özel Ata Doruk Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Fethiye Mah.
Özel Ata Doruk Koleji Ortaokulu

Özel Ata Doruk Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Rota Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Rota Okulları Ortaokulu

Özel Rota Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 22. Yüzyıl Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Barış Mah.
Özel 22. Yüzyıl Okulları Ortaokulu

Özel 22. Yüzyıl Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ahmet Yesevi Tan Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ahmet yesevi Mah.
Özel Ahmet Yesevi Tan Ortaokulu

Özel Ahmet Yesevi Tan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aydın Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Aydın Okulları Ortaokulu

Özel Aydın Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aykuşağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Aykuşağı Koleji Ortaokulu

Özel Aykuşağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Altınşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ertuğrul Mah.
Özel Altınşehir Koleji Ortaokulu

Özel Altınşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çakır Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Çamlıca Mah.
Özel Çakır Okulları Ortaokulu

Özel Çakır Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu

Özel Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa My Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Konak Mah.
Özel Bursa My Okulları Ortaokulu

Özel Bursa My Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Yüzüncüyıl Mah.
Özel Özlüce İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Özlüce İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu

Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Görükle Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Kurtuluş Mah.
Özel Görükle Final Okulları Ortaokulu

Özel Görükle Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Görükle Mah.
Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu

Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Fethiye Mah.
Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu

Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Özlüce Mah.
Özel Nilüfer Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce Tan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce Tan Okulları Ortaokulu

Özel Özlüce Tan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İlk Güneş Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Cumhuriyet Mah.
Özel İlk Güneş Okulları Ortaokulu

Özel İlk Güneş Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Era Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / İhsaniye Mah.
Özel Nilüfer Era Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Era Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Osmangazi Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ertuğrul Mah.
Özel Nilüfer Osmangazi Ortaokulu

Özel Nilüfer Osmangazi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Marmara Akcan Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Kültür Mah.
Özel Bursa Marmara Akcan Ortaokulu

Özel Bursa Marmara Akcan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Teknoloji Fen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Teknoloji Fen Koleji Ortaokulu

Özel Teknoloji Fen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Nilüfer Bil Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Bil Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Nilüfer Ortaokulları

Nilüfer, Bursa ilinin en çok özel okul ve koleji bünyesinde bulunduran ilçesidir. Bölgede ilkokul eğitimini aldıktan sonra Nilüfer ortaokullarına geçiş yapacak öğrenciler için farklı eğitim anlayışlarını benimsemiş kurumlar bulunmaktadır. Bu durum velilerin okul seçim sürecini daha hızlı sonuçlandırmasını sağlamakta ve aranan her türlü özelliği bünyesinde barındıran okul bulabilmeyi mümkün kılmaktadır. Sizler de çocuğunuzun kaliteli bir okulda eğitim alarak lise seviyesine hazır hale gelmesini istiyorsanız Nilüfer ortaokullarını inceleyebilir, kurumların ayrıntılı bilgilerine ulaşarak çocuğunuz için en ideal kurumla iletişime geçebilirsiniz.


Ortaokul eğitimi öğrencilerin akademik anlamda gelişimlerini destekleyen bunun yanında fiziksel ve sosyal anlamda da kendilerini keşfetmelerini sağlayan bir sürecin başlangıcıdır. Bu dönemin verimli geçirilmesi öğrencilerin ileride alacakları eğitiminde niteliğini etkilemektedir. Bu sebeple okul seçiminin doğru yapılması gerekmektedir. Nilüfer ortaokul listesinde bulunan kurumların; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, fiziksel imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak bölgede yer alan bütün kurumları görüntüleyebilirsiniz. Öğrencilerinin tek bir kurumda anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim almasını isteyen aileler için hizmet veren Nilüfer kolejleri aynı zamanda alanında uzman öğretmenleri ile yabancı dil eğitimlerini yürütmekte ve birer dünya vatandaşı yetiştirmektedirler. Nilüfer özel ortaokulları hemen her mahalleye eşit bir şekilde dağılmış durumdayken devlet ortaokulları da ailelerin çocukları için tercih edebileceği kurumlar arasındadır. Okulların haritadaki konumlarına ulaşarak evinize yakın olan kurumları keşfedebilir, servis ücreti ödemek zorunda kalmadan kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Nilüfer'deki ortaokulların; tanıtım yazılarına, öğrencilere sundukları kulüp çeşitliliğine, yabancı dil olanaklarına okul profillerinden erişebilirsiniz. Veli yorumları ortaokulların artı ve eksi yönlerini görmenize imkan sağlamaktadır. Profillerden bu yorumlara ulaşarak okul tercihi noktasında sizlere rehberlik edecek olan bilgileri okuyabilirsiniz. Tek bir sayfa üzerinden kurumlar hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına ulaşabilir, kayıt gerçekleştirmek adına okullardan randevu alabilirsiniz. Nilüfer ortaokul fiyatları; eğitimin kalitesine, yabancı dil olanaklarına ve öğrencilere sunulan imkanlara bağlı olarak değişmektedir. Bölgede birçok okul ve kolej yer aldığından her bütçeye uygun kurum bulmak mümkün olmaktadır. Okul sayfalarından eğitim, servis ve yemek ücretlerine ulaşabilir, kesin fiyat bilgisi için kurumlar ile hemen iletişime geçebilirsiniz.


Nilüfer ortaokulları bilgilerini tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum