fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Nilüfer Ortaokulları

Nilüfer ilçesinde, ortaokul düzeyinde eğitim veren kurumların veli yorumlarını okumak, fotoğraf galerilerini incelemek için göz atın! Bütçenize en uygun özel ortaokulların detaylı bilgilerini incelemek isterseniz Nilüfer özel ortaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
45 okul bulundu.
Özel Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu

Özel Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:30
Özel Bursa Marmara Akcan Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Kültür Mah.
Özel Bursa Marmara Akcan Ortaokulu

Özel Bursa Marmara Akcan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:00
Özel Bursa My Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Konak Mah.
Özel Bursa My Okulları Ortaokulu

Özel Bursa My Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Nilüfer Osmangazi Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ertuğrul Mah.
Özel Nilüfer Osmangazi Ortaokulu

Özel Nilüfer Osmangazi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:00 - 18:00
Özel Özlüce Tan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Yüzüncüyıl Mah.
Özel Özlüce Tan Okulları Ortaokulu

Özel Özlüce Tan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Nilüfer Yönder Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Nilüfer Yönder Okulları Ortaokulu

Özel Nilüfer Yönder Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Özlüce Mah.
Özel Nilüfer Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Rota Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Rota Okulları Ortaokulu

Özel Rota Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşevler Cebir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Beşevler Mah.
Özel Beşevler Cebir Okulları Ortaokulu

Özel Beşevler Cebir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Özlüce Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Özlüce Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Asal Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Konak Mah.
Özel Asal Koleji Ortaokulu

Özel Asal Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kolej 16 Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Kolej 16 Ortaokulu

Özel Kolej 16 Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Görükle Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Kurtuluş Mah.
Özel Görükle Final Okulları Ortaokulu

Özel Görükle Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Nilüfer Bil Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Bil Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Aydın Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Aydın Okulları Ortaokulu

Özel Aydın Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Nilüfer Bursa Büyük Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Çamlıca Mah.
Özel Nilüfer Bursa Büyük Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Bursa Büyük Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 22. Yüzyıl Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Barış Mah.
Özel 22. Yüzyıl Okulları Ortaokulu

Özel 22. Yüzyıl Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Nilüfer Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Odunluk Mah.
Özel Nilüfer Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Fethiye Mah.
Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu

Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Tunçsiper Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Çamlıca Mah.
Özel Tunçsiper Okulları Ortaokulu

Özel Tunçsiper Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Karaman Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Karaman Mah.
Özel Karaman Final Okulları Ortaokulu

Özel Karaman Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:00 - 18:00
Özel Özlüce Osmangazi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Özlüce Mah.
Özel Özlüce Osmangazi Okulları Ortaokulu

Özel Özlüce Osmangazi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Görükle Mah.
Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu

Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu

Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Fen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Bursa Fen Koleji Ortaokulu

Özel Bursa Fen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00

Nilüfer Ortaokulları

Nilüfer, Bursa ilinin en çok özel okul ve koleji bünyesinde bulunduran ilçesidir. Bölgede ilkokul eğitimini aldıktan sonra Nilüfer ortaokullarına geçiş yapacak öğrenciler için farklı eğitim anlayışlarını benimsemiş kurumlar bulunmaktadır. Bu durum velilerin okul seçim sürecini daha hızlı sonuçlandırmasını sağlamakta ve aranan her türlü özelliği bünyesinde barındıran okul bulabilmeyi mümkün kılmaktadır. Sizler de çocuğunuzun kaliteli bir okulda eğitim alarak lise seviyesine hazır hale gelmesini istiyorsanız Nilüfer ortaokullarını inceleyebilir, kurumların ayrıntılı bilgilerine ulaşarak çocuğunuz için en ideal kurumla iletişime geçebilirsiniz.


Ortaokul eğitimi öğrencilerin akademik anlamda gelişimlerini destekleyen bunun yanında fiziksel ve sosyal anlamda da kendilerini keşfetmelerini sağlayan bir sürecin başlangıcıdır. Bu dönemin verimli geçirilmesi öğrencilerin ileride alacakları eğitiminde niteliğini etkilemektedir. Bu sebeple okul seçiminin doğru yapılması gerekmektedir. Nilüfer ortaokul listesinde bulunan kurumların; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, fiziksel imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak bölgede yer alan bütün kurumları görüntüleyebilirsiniz. Öğrencilerinin tek bir kurumda anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim almasını isteyen aileler için hizmet veren Nilüfer kolejleri aynı zamanda alanında uzman öğretmenleri ile yabancı dil eğitimlerini yürütmekte ve birer dünya vatandaşı yetiştirmektedirler. Nilüfer özel ortaokulları hemen her mahalleye eşit bir şekilde dağılmış durumdayken devlet ortaokulları da ailelerin çocukları için tercih edebileceği kurumlar arasındadır. Okulların haritadaki konumlarına ulaşarak evinize yakın olan kurumları keşfedebilir, servis ücreti ödemek zorunda kalmadan kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Nilüfer'deki ortaokulların; tanıtım yazılarına, öğrencilere sundukları kulüp çeşitliliğine, yabancı dil olanaklarına okul profillerinden erişebilirsiniz. Veli yorumları ortaokulların artı ve eksi yönlerini görmenize imkan sağlamaktadır. Profillerden bu yorumlara ulaşarak okul tercihi noktasında sizlere rehberlik edecek olan bilgileri okuyabilirsiniz. Tek bir sayfa üzerinden kurumlar hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına ulaşabilir, kayıt gerçekleştirmek adına okullardan randevu alabilirsiniz. Nilüfer ortaokul fiyatları; eğitimin kalitesine, yabancı dil olanaklarına ve öğrencilere sunulan imkanlara bağlı olarak değişmektedir. Bölgede birçok okul ve kolej yer aldığından her bütçeye uygun kurum bulmak mümkün olmaktadır. Okul sayfalarından eğitim, servis ve yemek ücretlerine ulaşabilir, kesin fiyat bilgisi için kurumlar ile hemen iletişime geçebilirsiniz.


Nilüfer ortaokulları bilgilerini tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum