fb
Onaylanmış Okul Profili

Osmangazi Ortaokulları

Bursa Osmangazi'de hizmet veren özel ortaokullar ve kolejler hakkında yazılmış ebeveyn yorumlarına, yıllık ücretlere, fotoğraf galerilerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

8 okul bulundu.
Özel Osmangazi Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Osmangazi / Panayır Mah.
Özel Osmangazi Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Osmangazi Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:30
Özel Bursa Bilgi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Osmangazi / Akpınar Mah.
Özel Bursa Bilgi Okulları Ortaokulu

Özel Bursa Bilgi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Osmangazi Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Osmangazi / Demirtaş cumhuriyet Mah.
Özel Osmangazi Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Osmangazi Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekirge Kavram Koleji Ortaokulu Özel Okul
Osmangazi / Çekirge Mah.
Özel Çekirge Kavram Koleji Ortaokulu

Özel Çekirge Kavram Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Hamitler Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Osmangazi / Hamitler Mah.
Özel Hamitler Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Hamitler Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:16
Özel Bursa Doku Koleji Ortaokulu Özel Okul
Osmangazi / Hüdavendigar Mah.
Özel Bursa Doku Koleji Ortaokulu

Özel Bursa Doku Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:45
Özel Bursa Umut Okulları Ortaokulu Özel Okul
Osmangazi / Yunuseli Mah.
Özel Bursa Umut Okulları Ortaokulu

Özel Bursa Umut Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karaman Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Osmangazi / Yenikaraman Mah.
Özel Karaman Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Karaman Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:45

Osmangazi Ortaokulları

Bursa'nın okul bakımından velilere çeşitli imkanlar sunduğu ilçesi Osmangazi ortokullarının birçok bilgisine ulaşarak kurumları tek tek gezmeden okul tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. Birçok özel ve devlet okulunun bulunduğu bölgede aileler çocukları için en uygun okulu bulmak adına uzun araştırmalar yapmaktadır. Öğrencilerin gelecekte alacaları akademik eğitimin basamaklarının atıldığı dönem olan ortaokul seviyesi, verimli geçirilmesi gereken önemli bir dönemdir. Osmangazi'deki ortaokulları sayısı fazla olduğundan aranan her niteliği bünyesinde barındıran okul bulmak mümkün olmaktadır. Sizler de çocuğunuza uygun olan kurumları listeleyebilir, okularla iletişime geçmek adına form doldurabilirsiniz.


Bursa Osmangazi ortaokullarının birçoğunda İngilizce eğitimi verilmekte bunun yanında özel kurumlarda ikinci yabancı dil eğitimi olarak Almanca ve Fransızca seçilmektedir. Öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olması adına çalışmalarını sürdüren kurumlar derslerin daha verimli geçmesi adına teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmaktadır. İlçede bulunan özel okullar düşük ortalama sınıf mevcutları ile dikkat çekmekte ve veliler tarafından tercih edilebilmektedir. Bunun yanında bölgede uzun yıllardır hizmet veren devlet ortaokulları da liseye yerleştirme oranları yüksek olduğundan ebeveynlerin araştırdığı kurumlardır. Osmangazi ortaokullarının; bahçe ve sınıf fotoğraflarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, fiziksel imkanlarına, tanıtım yazılarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilir, çocuğunuzun için en iyi okulu hemen keşfedebilirsiniz.


Ortaokul eğitimi öğrenciler için hem bedensel hem de sosyal gelişimlerinin en yoğun olduğu dönemi kapsamaktadır. Bu süreç içerisinde öğrencilerin okullarında gerçekleştirdiği etkinlikler ve sportif aktiviteler hayatının geri kalanında kendisine yön vereceği için son derece önemlidir. Osmangazi kolejleri öğrencilerinin tam donanımlı bireyler olarak hayatlarına devam edebilmeleri için kendini her geçen gün geliştirmekte ve benimsedikleri eğitim modelleri ile Bursa'nın önemli liselerine öğrenci yerleştirmektedirler. Sizler de bölgedeki okulları yakından tanımak, artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olmak için profil sayfalarında bulunan veli yorumlarına göz atabilirsiniz. Osmangazi ortaokul fiyatlarını görüntüleyerek bütçenize uygun okulları hemen bulabilir, kolejlerin haritada bulundukları konumları inceleyerek evinize en yakın kurumu tercih edebilirsiniz.


Osmangazi ortaokullarını tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum