fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Yıldırım Ortaokulları

Yıldırım ortaokulları erken kayıt avantajları, bursluluk sınavları ve veli yorumlarına ulaşın, en ideal okulunuzu keşfedin! İstanbul'da bulunan özel ortaokullar hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına ulaşmak için Yıldırım özel ortaokulları listemizi ziyaret edin.
5 okul bulundu.
Özel Yıldırım Kaplan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Yıldırım / Millet Mah.
Özel Yıldırım Kaplan Okulları Ortaokulu

Özel Yıldırım Kaplan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Büyük Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yıldırım / Siteler Mah.
Özel Bursa Büyük Koleji Ortaokulu

Özel Bursa Büyük Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yıldırım Yaşam Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yıldırım / Mevlana Mah.
Özel Yıldırım Yaşam Koleji Ortaokulu

Özel Yıldırım Yaşam Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Akçağlayan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Yıldırım / Akçağlayan Mah.
Özel Akçağlayan Okulları Ortaokulu

Özel Akçağlayan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yıldırım Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yıldırım / Millet Mah.
Özel Yıldırım Bilim Koleji Ortaokulu

Özel Yıldırım Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Yıldırım Ortaokulları

Yıldırım Bursa'nın en büyük ikinci ilçesi olmasıyla birçok özel okul ve kolejin bulunduğu bölgeyi kapsamaktadır. İlkokuldan sonra kaliteli eğitim veren bir ortaokul arayışı içerisindeyseniz Okul.com.tr üzerinden çevrenizde bulunan Yıldırım ortaokullarını görüntüleyebilir, detaylı bilgilerine ulaşarak kurumlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Okulların merak ettiğiniz bilgilerin tamamına tek bir sayfa üzerinden ulaşarak kurumları gezmek zorunda kalmadan ortaokul seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Bölgede uzun yıllardır hizmet veren ve yetiştirdiği öğrenciler ile adından söz ettiren devlet ortaokullarınında adreslerini ve fotoğraflarını profillerden bulabilirsiniz. Okullar ile kolayca iletişime geçebilir, size uygun olduğunu düşündüğünden kurumlardan randevu alarak yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Bursa Yıldırım ortaokulları, verdikleri eğitim, sundukları fiziksel imkanları ve rehberlik hizmetleri ile ergenlik çağında olan ortaokul öğrencilerinin önemli bir dönemi sorunsuz atlatmaları adına çalışmalarını sürdürmektedir. Özgür düşünebilen, problem çözebilen, sorumluluklarının farkında, milli ve manevi değerlerine saygılı bireyler yetiştirmek adına faaliyetlerini devam ettiren ilçedeki ortaokulları ayrıca yabancı dil eğitiminde de öğrencilerin gelişim göstermeleri adına çeşitli etkinlikler ve geziler düzenlemektedir. Yıldırım'daki özel ortaokulları ise en az iki dilde kendini ifade edebilen bireylerden oluşan bir toplum yaratmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Bölgede yer alan ortaokulların tamamı servis imkanı sunmakta bu durum çalışan ve çocuğunu okuldan alamayan ebeveynlere kolaylık sağlamaktadır.


Kolej bünyesinde bulunan ve anaokulundan başlayarak bütünleşik bir yapı içerisinde lise seviyesine kadar eğitim veren Yıldırım'daki kolejlerde ortaokul seviyesinde sundukları fırsatlar ile öğrencilerin her açıdan gelişimine odaklanmaktadır. Sizler de bölgedeki okulların; fotoğraf galerilerine, adreslerine, yabancı dil olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha önce bölgedeki okulları tercih etmiş ebeveynler tarafından yapılan ve kurumların artı ile eksi yönlerini öğrenmenizi sağlayacak veli yorumlarını profillerden okuyabilirsiniz. Sizlere rehberlik edecek olan bu yorumlar sayesinde çocuğunuz için en ideal okulu vakit kaybetmeden bulabilirsiniz.


Yıldırım ortaokullarını tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum