fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Abel Koleji Mozaik Ortaokulu

Özel Abel Koleji Mozaik Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:40

Özel Abel Koleji Mozaik Ortaokulu Hakkında

Özel Abel Koleji Mozaik Ortaokulu, maksimum 18 kişi ile sınırlandırdığı ve modern eğitim materyalleriyle donatılmış sınıflarda eğitim vermektedir. Kurum her biri alanında uzman eğitmenlerden oluşan akademik kadrosu ile lise sınavlarına hazırlık çalışmalarını sürdürmektedir. Okulun fiziksel imkanları arasında futbol sahası, kapalı spor salonu, revir, akıllı tahta, konferans salonu, sanat atölyesi, yemekhane, bahçe, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kantin ve fen laboratuvarı bulunmaktadır. Kurum sunduğu bu çeşitli fiziksel imkanlar ile öğrencilerine gerekli eğitimleri doğru ortamlarda sunarak öğrenimde kalıcılık yakalamayı hedeflemektedir. Abel Koleji Mozaik Ortaokulu'nda basketbol, gezi kulübü, yabancı dil kulübü, beden eğitimi, proje kulübü, sinema, bilişim kulübü, dekoratif sanatlar, futbol, görsel sanatlar, robotik ve kodlama, tiyatro, değerler eğitimi, masa tenisi, satranç, voleybol gibi kulüpler bulunmaktadır. Okul bu aktiviteler ile öğrencilerini sosyal hayata hazırlarken akademik eğitimlerine ek olarak sanat, spor ve bilim yönünden desteklemektedir. Bunlara ek olarak güvenlik, rehberlik ve servis hizmeti sunarak öğrencilerinin güvende hissetmesini sağlamaktadır.
Özel Abel Koleji Mozaik Ortaokulu, bireysel gelişime dayalı çağdaş eğitim modellerini örnek almaktadır. Abel Metod adını verdikleri eğitim programlarıyla öğrenciyi tanıyıp ihtiyaç ve isteklerine cevap verme, entelektüel merak oluşturma ve takım çalışması özelliğini kazanmaya ve kazandırmaya çalışmaktadırlar. Abel Koleji Mozaik Ortaokulunda İngilizce ve Almanca yabancı dil eğitimi verilmektedir. Kurum verdiği bu yabancı dil eğitimleri ile öğrencilerine dünya vatandaşı özelliklerini kazandırma, dünya kültürlerini tanıtma ve bu dilleri ana dil seviyesinde öğretme amaçları taşımaktadır. Mozaik Ortaokulu kendisine güvenen, sorumluluk almaktan korkmayan, saygılı, başarılı ve çalışkan bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiştir. Kurum İnegöl bölgesinde 09.00 ile 16.40 saatleri arasında eğitim vermektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Abel Koleji Mozaik Ortaokulu İletişim Bilgileri

Hamzabey, Mobilya Ağaç İşleri, İhtisas Osb 15. Cadde, No:5, 16400 İnegöl/bursa
0 224 712 27** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum