fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Altın Nesil Okulları Ortaokulu

Özel Altın Nesil Okulları Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:30

Özel Altın Nesil Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Altın Nesil Okulları Ortaokulu, yenilikçi düşünceye sahip ve alanında uzman eğitmenlerden oluşan akademik kadrosu ile İnegöl bölgesinde eğitimlerini sürdürmektedir. Okulda futbol sahası, kütüphane, spor alanı, bahçe, konferans salonu, revir ve bilgisayar laboratuvarı gibi çeşitli fiziksel imkanlar bulunmakta, okul modern tarzdaki binasıyla günümüz dünya eğitim standartlarına uyum sağlamaktadır. Kurum öğrencilerine sunduğu bu imkanlar ile huzurlu ve mutlu bir ortamda modern bir eğitim sağlamayı hedeflemektedir. Altın Nesil Okulları Ortaokulu'nda basketbol, dekoratif sanatlar, gezi kulübü, yabancı dil kulübü, beden eğitimi, müzik kulübü, proje kulübü, sinema, bilişim kulübü, futbol, görsel sanatlar, okçuluk, değerler eğitimi, masa tenisi, satranç ve voleybol gibi bilim, sanat ve spor kulüpleri bulunmaktadır. Kurum sunduğu bu kulüp aktiviteleri ile öğrencilerini fiziksel ve zihinsel yönden desteklemeyi hedeflerken entelektüel bilgi birikimlerini arttırmaktadır. Kurumda bunların yanı sıra güvenlik, servis ve rehberlik hizmetleri bulunmaktadır.
Özel Altın Nesil Okulları Ortaokulu, modern eğitim materyalleri kullanmakta ve bireysel eğitim programları izlemektedir. Okul izlediği modern eğitim programları ile gelişen ve değişen dünya düzenine uyum sağlayabilecek ve yeni fikirlere açık bireyler yetiştirmeyi hedeflerken bireysel eğitim programları ile de öğrencinin ihtiyaç ve isteklerini hızlı bir biçimde karşılamayı hedeflemektedir. Kurumda İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir. Amaç İngilizce dilini ana dil seviyesinde öğrenebilmiş bireyler yetiştirmektir. Altın Nesil Okulları Ortaokulu başarılı, kendine güvenen, çalışkan, gelecekte dünyaya yaralı olma hedefleri olan bireyler yetiştirmeyi kendine ilke edinmiştir. Kurumda eğitim 08.30'da başlayıp 18.30'da son bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Altın Nesil Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Mahmudiye Mah. Lider Sk. No:29C, İnegöl/bursa
0 224 715 24** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum