fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Altın Nesil Okulları

Altın Nesil Okulları hakkında merak edilen tüm bilgilere hızlıca göz atın. Altın Nesil Okulları fiyatları, tanıtım filmi ve daha fazlasına ulaşın!

Altın Nesil Okulları'nda Eğitim

Altın Nesil Okulları, Bursa’nın İnegöl ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum, İnegöl bölgesinin ilk özel eğitim kurumudur. 1995 senesinde eğitime başlayan kurum, 2004 senesinde bünyesine lise de katmasıyla beraber 2004 senesinden beri okul öncesi kademeden lise kademesine kadar eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurum, lise kademesinde anadolu lisesi ve fen lisesi türlerinde eğitim vermektedir.


Altın Nesil Okulları öğrencilerine her anlamda nitelikli bir eğitim sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda öğrencilerine eğitim verecek eğitim kadrosunu titizlikle oluşturmaktadır. Eğitim kadrosunu oluşturan eğitmenlerin alanında gerekli eğitimleri tamamlamış, kurum kültürünü benimsemiş, belirli bir tecrübeye sahip ve dinamik öğretmenler olmasına dikkat edilmektedir. Bu eğitim kadrosu öğrencilerin akademik anlamda başarılı, birey olarak yaşadığı topluma değer katan kişiler olarak yetişmelerine katkı sağlamaktadır.


Altın Nesil Okulları yeterli fiziksel imkanlarıyla eğitim süreçlerine destek sağlamaktadır. Kurum geniş ve teknolojik kampüs binasında eğitim öğretim hizmetlerini sürdürmektedir. Bu binada öğrencilerin eğitim gördüğü sınıflar ferah ve öğrencilerin rahatlarını düşünerek tasarlanmıştır. Teorik eğitimlerin pratiğe dönüştürüldüğü fen ve bilgisayar laboratuvarları, sportif faaliyetleri destekleyen açık ve kapalı spor alanları, donanımlı bir kütüphane, çok amaçlı kullanabilen konferans salonu kurumun öğrencilerine sağladığı diğer imkanlardandır.


Altın Nesil Okulları öğrencilerini merkezi sınavlara en iyi şekilde hazırlamayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda ortaokul ve lise kademesindeki öğrencilere liseye giriş ve üniversiteye giriş sınavları doğrultusunda hazırlık çalışmaları sağlanmaktadır. Öğrencilerin belirledikleri hedefe uygun çalışmalarını destekleyecek çalışmalar, ek dersler ve deneme sınavları kampüs bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Müfredat dersleri de kaliteli eğitim kadrosu ile kesintiye uğramadan yürütülmektedir.


Altın Nesil Okulları bünyesinde etkin olarak işleyen bir rehberlik sistemi barındırmaktadır. Bu rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi öğrencilerin her birini tanımayı amaçlamaktadır. Öğrencileri tanıyarak istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda onlara özel bir eğitim programı oluşturmaktadır. Sınava hazırlık sürecinde öğrencilere yönelik bilinçlendirme ve motivasyon çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Sınavlardan sonra da tercih döneminde kurumun rehberlik servisi öğrencilere destek sağlamaktadır.


Altın Nesil Okulları öğrencilerinin akademik gelişimleri kadar sosyal gelişimleri de önemsenmektedir. Bu bağlamda kurumda işleyen bir öğrenci kulübü sistemi sürdürülmektedir. Bu öğrenci kulüplerinde öğrenciler istekleri ve ilgileri doğrultusunda hareket edebilmektedir.

Altın Nesil Okulları Tanıtım Filmi
Altın Nesil Okulları Fiyatları

Altın Nesil Okulları Fiyatları 2022

Altın Nesil Okulları 2022 eğitim ücretlerini açıkladı. Kurum fiyatlarına aşağıda yer alan tablodan kolayca ulaşabilirsiniz.

Eğitim SeviyesiEğitim ÜcretiBilgi
Anaokulu25.000 TL - 30.000 TLİletişime Geç
İlkokul30.000 TL - 40.000 TLİletişime Geç
Ortaokul30.000 TL - 40.000 TLİletişime Geç
Lise40.000 TL - 50.000 TLİletişime Geç
Altın Nesil Okulları İndirimleri
Altın Nesil Okulları Yorumları
Devamını Gör
Altın Nesil Okulları'nda Eğitim
Altın Nesil Okulları Tanıtım Filmi
Altın Nesil Okulları Fiyatları
Altın Nesil Okulları Galeriler

Altın Nesil Okulları Kampüsleri

Altın Nesil Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Altın Nesil Okulları İnegöl Kampüsü
Bursa / İnegöl
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Altın Nesil Okulları İlkokulu, Bursa İnegöl bölgesinde ki donanımlı kurumunda öğrenci merkezli şekilde eğitim verme...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Altın Nesil Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum