fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Ment Koleji Ortaokulu

Özel Ment Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:50/18:45

Özel Ment Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Ment Koleji Ortaokulu, öğrencileriyle birebir ilgilenme prensibini benimseyerek eğitim vermektedir. Kurum, liseye geçiş sınavlarına hazırlanan öğrencilerin başarılarını artıracak faaliyetler yürütmektedir. Alanında uzman ve dinamik öğretmen kadrosu, öğrencilere kapsamlı ve yoğun bir eğitim programı uygulamaktadır. Okulda bulunan hafta sonu eğitim uygulamasıyla öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde avantaj kazanması sağlanmaktadır. Öğrenciler bu uygulama sayesinde ihtiyaç duyduğu konularda öğretmenlerinden kolayca destek alabilmektedir. Kurumun rehberlik servisi, öğrencilerin akademik ilerlemelerini takip altına almaktadır. Öğrenciler bu servisten faydalanarak kendilerine hedef belirlemekte ve çalışma planı hazırlamaktadır.
Özel Ment Koleji Ortaokulu, öğrencilerine sunduğu sosyal aktivite çeşitliliğiyle dikkat çekmektedir. Basketbol, atletizm, masa tenisi, yoga, tenis, voleybol ve hentbol aktiviteleriyle öğrenciler fiziksel olarak aktif tutulmaktadır. Sportif faaliyetlere katılım sağlayan öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenme ve aldıkları fayda artırılmaktadır. Dekoratif sanatlar, görsel sanatlar, tiyatro ve sinema aktiviteleri ise öğrencilerin sanatsal yönlerini açığa çıkarmaktadır. Sanatsal aktivitelerle öğrencilerin estetik bakış açıları geliştirilmekte ve entelektüel birikimleri artırılmaktadır. Özel Ment Koleji Ortaokulu, bu aktivitelerle öğrencilerinin ilgi alanlarını ve yeteneklerini fark etmelerini sağlayarak çok yönlü bireyler olmalarını teşvik etmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ment Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Basınköy Mahallesi, Çekmece Yolu Caddesi, No:1, Bakırköy / İstanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum