fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Başiskele Ortaokulları

Başiskele ortaokullarının öğrencilere sağladığı eğitim avantajlarını inceleyerek ayrıcalıklı eğitimden öğrencinizin de yararlanmasını destekleyin!
8 okul bulundu.
Özel İSTEK Kocaeli Ortaokulu Özel Okul
Başiskele / Barbaros Mah.
Özel İSTEK Kocaeli Ortaokulu

Özel İSTEK Kocaeli Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kokpit Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başiskele / Barbaros Mah.
Özel Kokpit Koleji Ortaokulu

Özel Kokpit Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgili Kültür Ortaokulu Özel Okul
Başiskele / Körfez Mah.
Özel Bilgili Kültür Ortaokulu

Özel Bilgili Kültür Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nadide Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başiskele / Altınkent Mah.
Özel Nadide Okulları Ortaokulu

Özel Nadide Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Murat Yıldırım Ortaokulu Özel Okul
Başiskele / Yeniköy merkez Mah.
Özel Murat Yıldırım Ortaokulu

Özel Murat Yıldırım Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başiskele Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başiskele / Körfez Mah.
Özel Başiskele Final Okulları Ortaokulu

Özel Başiskele Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Ted Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başiskele / Fatih Mah.
Özel Kocaeli Ted Koleji Ortaokulu

Özel Kocaeli Ted Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başiskele Bilim İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başiskele / Atakent Mah.
Özel Başiskele Bilim İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Başiskele Bilim İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Başiskele Ortaokulları

Birçok özel ve devlet okullarının bir arada bulunduğu Başiskele Ortaokulları arasından öğrencinize ve size en uygun okulu zaman kaybetmeden bulun! Okul.com.tr'nin okul arayan veliler için oluşturduğu Başiskele ortaokulları listesi üzerinden bölgedeki tüm okulları tek bir listeleme sayfası üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Okulların haritalarda yer alan konumlarını inceleyerek kendinize en yakın kurum ile iletişime geçebilirsiniz. Başiskele'deki ortaokulları öğrencilerinin en doğru eğitim kurumunda öğrenim görebilmeleri adına öğrenci odaklı eğitim çalışmaları yürütmektedir.


Kocaeli Başiskele ortaokulları öğrencilerinin küresel ortamlarda kendilerini ifade edebilmelerini desteklemek adına onlara İngilizce dil eğitimi vermektedir. Alanlarında uzman öğretmenler eşliğinde sürdürülen çalışma programları beraberinde öğrencilerin okuma, konuşma, yazma ve dinleme yetkinliklerine sahip bireyler olmaları desteklenmektedir. Aynı zamanda bölgede yer alan bazı kurumlar İngilizce dil eğitiminin yanı sıra ikinci bir yabancı dili seçmeli olarak sunabilmektedir. Öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olmaları yolunda faaliyetlerini sürdüren Başiskele Kolejleri veliler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Odaklanma ve uyum sorunu yaşayan öğrenciler kolej bünyesinde eğitim aldıkları takdirde gelişimlerinde herhangi bir problem yaşanmamaktadır.


Başiskele özel ortaokulları, öğrencilerinin ayrıcalıklı eğitim ortamlarında kaliteli bir öğrenim görebilmeleri adına fiziki imkanlarını ve eğitim programlarını çeşitli çalışmalar sonucunda oluşturmaktadır. Kaliteli bir hizmet sunabilmek adına alanlarında donanımlı, tecrübeli ve uzman akademik kadroları ile hizmet sağlamaktadır. Özel Başiskele ortaokulları öğrencilerin fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimlerini yakından takip ederek onların en doğru biçimde gelişmelerini desteklemektedir. Öğrencilerinin gelişimlerini akından takip etmek adına sınıflardaki öğrenci sayılarını belirli seviyelerle sınırlandırarak öğrencilerle birebir ilgilenebilme imkanı sağlamaktadır. Başiskele Özel ortaokul fiyatları okulların öğrencilere sunduğu eğitim imkanlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.


Ortaokul dönemi öğrenciler için geçiş dönemi niteliğinde olmaktadır. Bu süreçte öğrencilerin kendilerine en uygun eğitim kurumunda öğrenim görmeleri onların ilerleyen hayatına doğrudan fayda sağlayabilmektedir. Başiskele'deki özel ortaokulları ve devlet okulları arasından öğrenciniz için en uygun okulu zaman kaybetmeden inceleyin!

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum