fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Gölcük Ortaokulları

Gölcük'teki ortaokullar hakkında ayrıntılı tüm bilgilere tek bir sayfa üzerinden ulaşın; fiyatlar, bursluluk sınav tarihleri, veli yorumları hepsi bu sayfada.
2 okul bulundu.
Özel Es Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gölcük / Şirinköy Mah.
Özel Es Koleji Ortaokulu

Özel Es Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özden Boğaziçi Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gölcük / Atatürk Mah.
Özel Özden Boğaziçi Koleji Ortaokulu

Özel Özden Boğaziçi Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gölcük Ortaokulları

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde bulunan ortaokulların tamamına tek bir sayfa üzerinden ulaşarak hemen çocuğunuz için en iyi okulu keşfedebilirsiniz. İlçe de bulunan ve her geçen kendilerini geliştirerek eğitim vermeye devam eden özel okul ve kolejlerin yanında, uzun yıllardır öğrenci yetiştiren devlet ortaokulları da bulunmaktadır. Aradığınız nitelikleri bünyesinde barındıran kurumların ayrıntılı bilgilerini görüntüleyebilir, okulları gezmek zorunda kalmadan merak ettiğimiz soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Ayrıca Gölcük'teki ortaokulların haritadaki konumlarına göz atarak evinize yakın kurumları keşfedebilir, servis ücreti ödemeden kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Okul arayışında olan aileler için hazırladığımız Gölcük ortaokullar listesi üzerinde bulunan bilgiler sürekli güncellenmekte ve ailelerin en doğru bilgilerle buluşması amaçlanmaktadır. Ortaokulların; fotoğraflarına, fiziksel imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, tanıtım yazılarına, adreslerine, iletişim numaralarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilir, filtreleme seçeneklerini kullanarak çocuğunuz için en doğru okulu kolayca bulabilirsiniz. Ortaokullar öğrencileri liseye geçiş sınavına hazırladığından önem arz etmektedir. Özellikle 8. sınıf öğrencileri yoğun bir ders çalışma temposu içerisine girerek hayallerindeki liseye kavuşmayı istemektedir. Gölcük özel ortaokulları da öğrencilerin bu amacına uygun olarak etüt programları düzenlemektedir. Ayrıca bu kurumlar düzenli olarak deneme sınavları yaparak öğrencilerin eksiklerini görmelerini sağlamaktadır. Hemen okullarla iletişime geçerek kayıt hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilir, randevu talep ederek yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Veli yorumları tarafsız gözlerden okulları yakından tanımanıza olanak tanımaktadır. Gölcük ortaokullarına ait veli yorumlarına göz atmak isterseniz profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Bu yorumlar kurumların hangi noktalarda fark yarattıklarına, hangi yönlerinin eksik olduklarına dair sizlere fikir verecektir. Gölcük ortaokul fiyatları ise ailelerin kolaylıkla ödeyebileceği aralıklarda yer almaktadır. Ayrıca birçok özel okul ve kolej bursluluk sınavları düzenlemekte ve sınavda başarılı olan öğrenciler % 100'e varan burs oranlarından yararlanabilmektedir. Bu sınavlara okul.com.tr üzerinden başvuru yapabilir, avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum