fb
Onaylanmış Okul Profili

Körfez Ortaokulları

Körfez'deki ortaokullar hakkında merak ettiğiniz bilgilerin tamamına hemen göz atın, çocuğunuz için en iyi ortaokulu kolayca bulun.

4 okul bulundu.
Özel Kocaeli Safir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Körfez / Fatih Mah.
Özel Kocaeli Safir Koleji Ortaokulu

Özel Kocaeli Safir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Simya Koleji Ortaokulu Özel Okul
Körfez / Yavuz sultan selim Mah.
Özel Kocaeli Simya Koleji Ortaokulu

Özel Kocaeli Simya Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Körfezim Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Körfez / Yavuz sultan selim Mah.
Özel Körfezim Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Körfezim Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:05
Özel Körfez Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Körfez / Kuzey Mah.
Özel Körfez Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Körfez Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Körfez Ortaokulları

Körfez ortaokulları, eğitimde kaliteyi yakalamış kurumlardan oluşmakta ve devlet okullarının da köklü geçmişi sayesinde her öğrencinin nitelikli eğitim alabileceği bir yapıda eğitim vermektedir. Bölgedeki ortaokullar özellikle kulüp imkanları dikkat çekmektedir. Öğrencilerin yalnızca akademik değil, bedensel ve sosyal gelişimlerini de amaçlayan kurumlar bu sayede her açıdan donanımlı bireyler yetiştirmektedir. Sizler de Körfez'deki özel ortaokulları ve devlet ortaokullarının tamamının ayrıntılı bilgilerine ulaşabilir, kurumları tek tek gezmek zorunda kalmadan merak ettiğiniz tüm ayrıntılara göz atabilirsiniz.


Ortaokul dönemini verimli geçiren öğrenciler hayallerindeki liselere yerleşmek adına avantajlı olmaktadırlar. Aileler de bu nokta da Körfez özel ortaokullarını tercih ederek çocuklarının ortalama sınıf mevcudu az olan kurumlarda eğitim almalarını istemektedirler. Okul arayışına giren aileler için en büyük sorun ise okullar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeleri için kurumları gezmek zorunda olmalarıdır. Tam da bu nokta da okul.com.tr, Körfez ortaokullarının tüm bilgilerini tek bir sayfa üzerinden sizlere sunmakta ve bu bilgileri düzenli olarak güncellemektedir. Profil sayfalarında yer alan tanıtım yazıları kurumların eğitime bakış açıları, misyonları ve vizyonları hakkında fikir vermektedir. Bu yazıları okuyarak, hangi ortaokulların aradığınız kriterlere uygun olduğunu belirleyebilir, karşılaştırmalar yaparak çocuğunuz için en iyi okulu kolayca bulabilirsiniz.


Körfez'deki ortaokullar listesinde yer alan kurumların; fotoğraf galerilerine, adreslerine, iletişim bilgilerine, yabancı dil olanaklarına, kulüp imkanlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında çocuğunuz için en ideal okulu kolaylıkla bulabilirsiniz. İlçede eğitim hizmeti veren okulların hepsinde rehber öğretmenler bulunmakta ve bu öğretmenler, öğrencilerin sorunlarının hızlı bir şekilde çözülebilmesi adına çaba sarf etmektedirler. Özellikle 8. sınıfa gelip liseye geçiş sınavına hazırlanan öğrenciler yoğun ders çalışma temposu içerisinde strese girebilmektedir. Böyle durumlarda da rehberlik birimleri öğrencileri motive ederek sağlıklı bir süreç içerisinde eğitim almaya devam etmelerini sağlamaktadır.


Okul tercihi yapacak aileler veli yorumlarına önem vermekte ve karar vermeden önce bu yorumları araştırmaktadırlar. Profil sayfalarından daha önce Körfez ortaokullarına çocuklarını göndermiş ailelerin yapmış oldukları yorumları okuyabilir, kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Özel okul ve kolejlerin ortalama eğitim ücretlerine de profillerden ulaşabilir, bütçenize uygun okulları hemen keşfedebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum