fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yeşil Vadi Koleji Ortaokulu

Özel Yeşil Vadi Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:00

Özel Yeşil Vadi Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Yeşil Vadi Koleji Ortaokulu bünyesindeki öğrenciler lise eğitimi öncesinde bireysel becerilerinin zirvesinde olmak üzere yetiştirilmektedir. Öğrencilerinin önceki dönemlerde aldıkları eğitimden ziyade akademik olarak ilerledikleri bir dönem olan ortaokul seviyesinde ayrıcalıklı bir eğitim hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Okul öğrenci gelişimini en üst seviyelere çıkarmak ve çok yönlü bir hizmet sunabilmek adına bünyesindeki bireylerin farklılıklarını gözetmektedir. Öğrencilerinin öğrenme becerilerini ve farklılıklarını dikkate alarak kapsamlı bir eğitim sunmayı amaçlamaktadır. Güvenli ve rahat eğitim alanlarında ayrıcalıklı bir çalışma düzeni oluşturulmaktadır. Öğrencilerinin kendisine özgü niteliklerine ve yeteneklerine değer vererek bireysel başarılarını artırmaktadır. Yeşil Vadi Ortaokulu, aktif bir öğrenme ortamı oluşturarak öğrencilerin okul içerisinde ve dışarısında bilgiyi edinmesini kolaylaştırmaktadır. Öğrencilerinin sevgi, saygı, dürüstlük, sorumluluk, hoşgörü gibi bireysel becerilerinin gelişiminde aktif rol oynamaktadır.

Özel Yeşil Vadi Koleji Ortaokulu, fiziki imkanlarını ve eğitim programlarını öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda oluşturarak kapsamlı bir öğrenim ortamı yaratmaktadır. Sorgulamaya dayalı bir eğitim felsefesiyle öğrencilerin keşfederek öğrenmesini desteklemektedir. Öğrencilerin akademik, sosyal, kültürel, sportif beceri gelişimlerine destek vererek onların başarılı bireyler olmalarını sağlamaktadır. Hedef belirlemelerinde yardımcı olmak amacıyla kurumda rehberlik hizmeti aktif rol oynamaktadır. Öğrencilerin belirledikleri ve hedefledikleri liselere, bölümlere sağlam adımlarla yürüyebilmesi adına faaliyet programlarını detaylandırmaktadır. Kapsamlı eğitim içerikleri ile birlikte etkin bir öğrenme ortamı oluşturmaktadır. Özel Yeşil Vadi Koleji Ortaokulu'nda öğrencilerin akademik alanda gelişimleri yakından takip edilmektedir. Yoğunlaşan eğitim temposundan ve sınav psikolojisinden öğrencilerin olumsuz etkilenmemesi adına çeşitli çalışma programları uygulanmaktadır. Okulun rehberlik birimi tarafından öğrenciler yakından takip edilmekte ve onlarla sürekli olarak etkileşim halinde bulunulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yeşil Vadi Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

İlimtepe Mah. Atak Sok. No:15, Körfez / Kocaeli
0 532 674 07** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum