fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Atafen Koleji Ortaokulu

Özel Atafen Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16

Özel Atafen Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Atafen Koleji Ortaokulu; öğrencilerinin bilgili, becerili ve özgüvenli bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Okul, bu amacına öğrencileriyle birebir ilgilenerek ve onlara kişiselleştirilmiş eğitim vererek ulaşmaktadır. Kurum, bu doğrultuda sınıf mevcutlarını sınırlı sayıda tutmakta ve öğretmen başına düşen öğrenci sayısını azaltmaktadır. Bu uygulama aynı zamanda öğrencilerin liseye giriş sınavlarındaki başarılarını artırmaktadır. Hafta sonu eğitim ve yaz okulu uygulamaları da öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde avantajlı konuma geçmelerini sağlamaktadır. Okulun rehberlik servisi ise öğrencilerin sınav süreçlerine ışık tutarak okuldan aldıkları faydayı özellikle çoğaltmaktadır.
Özel Atafen Koleji Ortaokulu, öğrencilerinin karakter gelişimlerini her açıdan desteklemeye yönelik birçok aktivite gerçekleştirmektedir. Basketbol, atletizm, yüzme, futbol ve beden eğitimi aktiviteleriyle öğrencilerin spora yatkınlıkları artırılmaktadır. Bu aktiviteler, öğrencilerin fiziksel olarak aktif kalmalarını sağlayarak gelişimlerini desteklemektedir. Gezi kulübü, halk oyunları, dans, fotoğrafçılık, orkestra ve sinema faaliyetleri ise öğrencilerin estetik bakış açısı kazanmalarını sağlamaktadır. Özel Atafen Koleji Ortaokulu, bu gibi sanatsal faaliyetlerle öğrencilerinin kültürel birikimlerini en üst seviyeye çıkarmaktadır. Kurumda bu aktivitelerin dışında İngilizce drama faaliyetleri de yürütülmekte ve öğrencilerin aldığı yabancı dil eğitimi zenginleştirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Atafen Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Tüysüzler Mahallesi, Fatih Caddesi, No:90, İzmit/kocaeli
0 262 324 19** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum