fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Karamürsel Birey Koleji Ortaokulu

Özel Karamürsel Birey Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Karamürsel Birey Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Karamürsel Birey Koleji Ortaokulu, öğrencilerinin çok yönlü ve yetkin bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Kurum, bu hedef doğrultusunda öğrencilerine kapsamlı ve donanımlı bir eğitim programı uygulamaktadır. Alanında yetkin ve tecrübeli eğitimci kadrosu, öğrencilerin aldığı eğitim programını aktivitelerle zenginleştirmektedir. Drama, gezi kulübü, halk oyunları, dans, gitar, orkestra ve görsel sanatlar aktiviteleriyle öğrencilerin çok yönlülüğü desteklenmektedir. Bu aktiviteler, öğrencilerin entelektüel birikimlerini artırmakta ve estetik bakış açısı kazanmalarını sağlamaktadır. Basketbol, futbol, beden eğitimi, masa tenisi ve bale gibi aktiviteler ise öğrencilerin fiziksel gelişimlerini desteklemektedir. Özel Karamürsel Birey Koleji Ortaokulu, sportif faaliyetlerle öğrencilerinin ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfetmelerini amaçlamaktadır. Okulda bu aktivitelerin dışında robotik ve kodlama ve bilişim kulübü aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin yazılımla ve diğer teknolojik gelişmelerle iç içe olmaları amaçlanmaktadır.
Kurum, öğrencilerinin liseye giriş sınavlarında maksimum başarıya ulaşmalarını hedefleyerek eğitim vermektedir. Okulda verilen hafta sonu eğitimle öğrencilerin sınava hazırlanırken avantajlı olmaları sağlanmaktadır. Özel Karamürsel Birey Koleji Ortaokulu'nun rehberlik servisi de bu doğrultuda çalışmalar yürütmektedir. Öğrenciler, rehberlik servisinden destek alarak kendilerine hedef belirleyebilmekte ve çalışma planı hazırlayabilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Karamürsel Birey Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Kayacık Mah. Amiral Cad. No:415, Karamürsel/kocaeli
0 262 452 92** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum