fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu

Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu, açık fikirli, duyarlı ve sorgulayan bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, bu amaç doğrultusunda oluşturulmuş ve sosyal aktivitelerle zenginleştirilmiş bir eğitim programına sahiptir. Okulda basketbol, futbol, voleybol ve beden eğitimi gibi fiziksel aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Öğrencilerin fiziksel gelişimleri için önemli bir dönem olan ortaokulda bu aktivitelerin gerçekleştirilmesi öğrencilere oldukça fayda sağlamaktadır. Kurumda bu aktivitelerin yanı sıra gezi kulübü, halk oyunları, tiyatro, sinema, görsel sanatlar, dekoratif sanatlar ve el sanatları faaliyetleri yürütülmektedir. Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu, böylece öğrencilerin estetik bakış açısı ve entelektüel birikim sahibi bireyler olmalarını sağlamaktadır. Okulda düzenlenen drama aktiviteleri ise öğrencilerin okuldan aldıkları faydayı önemli ölçüde artırmaktadır. Bu aktiviteler sırasında öğrenciler kendilerini ifade etmenin farklı yollarını keşfederken aynı zamanda öz güvenleri de beslenmektedir.
Okul, öğrencilerinin liseye geçiş sınavlarındaki başarılarını artırmaya özen göstermektedir. Branşında uzman eğitimci kadrosu öğrencilerin ihtiyaç duyduğu tüm konularda destek vermektedir. Öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konularda destek istemesi teşvik edilerek sınava eksiksiz hazırlanmaları sağlanmaktadır. Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu'nun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de yaptığı çalışmalarla bu sürece destek vermektedir. Servis, öğrencilerin ilerlemelerini kayıt altına alarak eksik oldukları konuları belirlemekte ve bu bağlamda destek verilmesini sağlamaktadır. Öğrenciler hedef belirleme ve çalışma planı hazırlama konularında da psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisinden destek alabilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Dumlupınar Mah. Sakıp Sabancı Cad. No: 130 İzmit/kocaeli
0 262 311 59** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum