fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kartepe Ortaokulları

Kartepe ortaokulları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşın; ortaokul fiyatlarını, veli yorumlarını ve iletişim bilgilerini tek bir sayfa üzerinden inceleyin.
5 okul bulundu.
Özel Kartepe Kale Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kartepe / Köseköy Mah.
Özel Kartepe Kale Okulları Ortaokulu

Samimi bir okul..içinde ailede gibi hissedersiniz..kesinlikle tavsiye ederim..

Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kartepe / Dumlupınar Mah.
Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu

Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şahin Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartepe / İstasyon Mah.
Özel Şahin Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Şahin Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartepe / Fatih sultan mehmet Mah.
Özel Kocaeli Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Kocaeli Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Marmara Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartepe / Dumlupınar Mah.
Özel Kocaeli Marmara Koleji Ortaokulu

Özel Kocaeli Marmara Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kartepe Ortaokulları

Kartepe ortaokulları eğitimde yenilikçi ve teknolojiye ayak uydurmaları sayesinde yüksek başarı oranına sahip olmakta ve birçok ailenin dikkatini çekmektedir. Bölgede yer alan okulları çevre ilçelerde yaşayan öğrenciler tarafından da tercih edilmektedir. İlçedeki okul sayısı her geçen gün artmakta bu da aranan her kritere uygun kurum bulmayı mümkün kılmaktadır. Sizler de Kartepe'deki ortaokulların detaylı tüm bilgilerine ulaşarak çocuğunuz için en ideal okulu kolayca bulabilirsiniz. Okulların haritadaki konumlarına göz atarak evinize yakın olan kurumları tercih edebilir, servis ücreti ödemek zorunda kalmadan kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Liseye geçiş sınavına hazırlanan öğrenciler yoğun ders çalışma temposundan sıyrılıp rahatlama ihtiyacı duyabilmektedirler. Kartepe özel ortaokulları da öğrencilerine sundukları fiziksel imkanlarla hem onların fiziksel ve sosyal anlamda gelişimlerini desteklemekte hem de kafalarını dağıtmalarına olanak tanımaktadır. Bazı aileler öğrencilerinin üniversite seviyesine kadar tek bir kurumda eğitim almasını istemektedir. Bunun nedeni okul değiştirmek zorunda kalmadan tek bir okulda eğitim alabilmeleridir. Kolejler tam da bu noktada ailelerin yardımına yetişmekte ve bütünleşik bir yapı içerisinde hizmet sunmaktadır. Sizler de Kartepe ortaokulları hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını alarak okul seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.


Öğrencilerin her birinin farklı bir öğrenme stiline sahip olduğunu bilen özel ortaokullar, öğrenci merkezli eğitim yaklaşımları ile her öğrencisi ile tek tek ilgilenmektedir. Bu sayede hiç bir öğrenci derslerden geri kalmamakta ve konu eksiği olmadan bir üst sınıfa geçmektedir. Kartepe ortaokullarının; sınıf, bahçe ve bina fotoğraflarına, fiziksel olanaklarına, tanıtım yazılarına, adreslerine, yabancı dil imkanlarına, kulüp bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfadan ulaşabilirsiniz. Okulları tek ek gezmek zorunda kalmadan, hızlı bir şekilde iletişime geçerek kayıt hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Profil sayfalarında yer alan veli yorumları okulları tarafsız gözler eşliğinde yakından tanımanıza fırsat vermektedir. Sizler de bu yorumlara göz atarak kurumların artı ve eksi yönlerini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.


Kartepe ortaokul fiyatları, verilen eğitimin niteliğine, fiziksel olanaklara ve yabancı dil imkanlarına bağlı olarak değişmektedir. Profillerden kurumların ortalama eğitim ve yemek ücretlerini öğrenebilir, bütçenize uygun okulları bulabilirsiniz. Ayrıca özel okul ve kolejlerin bursluluk sınavlarına başvuru yaparak, çocuğunuzun hem kendisi denemesini sağlayabilir, hem de iyi bir puan alması sonucunda avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum