fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Antalya Kaş Özel Anaokulları

Antalya Kaş Bölgesinde bulunan özel okullar, hem kolej hem de butik okul olarak hizmet verebilmektedir. Antalya Kaş’ta yaşamakta olan ve diğer bölgelerden de veliler için hazırladığımız liste içerisinde birçok özel okullar bulunmaktadır. Antalya Kaş’da uzun süreli okul arayıp vakit kaybetmek yerine, Antalya Kaş Özel Okulları listesi içerisindeki okul profillerini inceleyip istek, beklenti ve kriterlerinize göre filtreleme yaparak sizler için en uygun okulu bulabilirsiniz.


Kaş Özel Okulları listemiz içerisindeki profillerde, bu bölgelerdeki okulların fotoğraflarını, adres bilgilerini, okulun fiziksel olanaklarını, eğitim modelini, eğitim verdiği yabancı dil bilgisine kadar ulaşarak inceleyebilirsiniz. Antalya Kaş’ta birçok köklü özel okul bulunmaktadır. Kendini kanıtlamış bu okullar, deneyim ve tecrübeleriyle, günümüz gereksinimlerine uygun, öğrenci merkezli bir eğitim anlayışı benimsemektedir. Sundukları bu eğitim sistemi ile öğrenciler, alanında uzman ve tecrübeli öğretmen kadrosundan aldıkları eğitimler sayesinde özgüvenli, araştıran, sorgulayan, çözüm odaklı, mutlu, başarılı ve kendinden emin lider bireyler olarak yetiştirilmektedir. Bu doğrultuda geleceğe başarılı öğrenci hazırlamayı hedefleyen Kaş Özel Okulları, kendini her geçen eğitim öğretim döneminde geliştirmektedir.


Sosyal, kültürel, sportif ve fiziksel aktiviteler yanında verdikleri akademik eğitimle de, Antalya Kaş bölgesinde yaşayan ailelerin ilgi, istek ve kriterleri doğrultusunda hizmet sunabilmektedir. Antalya Kaş Özel Okulları velilerin aradığı okulu bulmasını kolaylaştırmak için hazırladığımız listede, okul profillerini inceleyerek okullar hakkında daha detaylı bilgilerden, okul görsellerine, okulların bulundukları bölgelerden, öğrencilere sundukları imkanlara ulaşabilir ve sizin bütçenize uygun Kaş Özel Okulunun fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu okulları tercih etmiş veliler tarafından yapılan objektif yorumları inceleyip, bu okulların öğrencilere neler kazandırdıklarını öğrenebilir, yorumları göz önünde bulundurarak okullar arasında bir filtreleme yapabilirsiniz. Yaptığınız filtrelemeden sonra sizin için en uygun okullarla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca iletişim danışmanlarımızla iletişime geçerek sizlere daha detaylı bilgi konusunda yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.


1 okul bulundu.
Özel Akdeniz Minikler Koleji Anaokulu Özel Okul
Kaş / Kalkan Mah.
Özel Akdeniz Minikler Koleji Anaokulu

Özel Akdeniz Minikler Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    2 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:30 - 18:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Antalya Kaş Özel Anaokulları

Antalya Kaş anaokulları ve kreşlerinin eğitim yaklaşımlarına kolayca ulaşın! Kaş anaokulu fiyatları ve daha fazlasını inceleyin.

Kaş Özel Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum